zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 24. - 30. apríl 2017

monika.casova
Apr 24, 06:16

26.4. o 13.18 hod. bude NOV v znamení BÝKA. Je to druhý astrologický dom peňazí.

BARAN
Počas týchto dní sa vám z pracovného hľadiska ozývajú staré resty z minulosti, ktoré pri vašich aktuálnych povinnostiach len tak tak stíhate dobehnúť. Bohužiaľ sa vám v zamestnaní celkovo veľmi nedarí, ale cez to všetko sa snažíte zo všetkých síl. V osobnom živote sa vám našťastie doma darí udržiavať pokoj a kľud. V citovej oblasti je všetko v poriadku. V priebehu nadchádzajúceho víkendu si doprajte relax, odpočívajte. Vyberte sa niekam do prírody, aby ste si poriadne ,,vyvetrali,, hlavu.

BÝK
Aj vo vašom prípade máte pred sebou náročný pracovný týždeň, ktorý bude plný stresov. Preto sa radšej v toto, pre vás nepriaznivé obdobie, venujte iba tomu, čo je nevyhnuté urobiť. Štve vás aj to, že sa vám nedari preraziť v kariérne. Vo vašom súkromí už hneď v pondelok, ale aj v piatok máte pred sebou pekné dni na lásku. Naopak, počas celej nedele sa budete s patnermi len hádať a naťahovať pre zbytočné a malicherné veci. 

BLÍŽENCI
Počas týchto dní sa vám v zamestnaní darí vo všetkom, na čo siahnete. K tomu všetkému sa dozviete pozitívne zmeny, ktoré vám pomôžu aj v kariére. Môžete postúpiť,alebo ak chcete zmeniť prácu za lepšiu. Vo vašom osobnom živote sa vám nezadaným v utorok otvára príležitosť spoznať novú lásku. Vy, čo ste v stabilných a dlhotrvajúcich vzťahoch máte pred sebou pekný víkend. Využite to aj s celou rodinkou. Naplánujte si spoločne napríklad výlet do prírody.

RAK
Na vašom pracovisku okrem utorka, keď zistíte, že vám nejakí neprajníci hádžu polená pod nohy, sa vám celý týždeň úžasne darí vo všetkom. Môžete sa pustiť aj do náročných projektov, môžete meniť prácu, môžete začať s podnikaním. V osobnom živote si už v pondelok budete užívať zo strany vašich partnerov veľa lásky plných prejavov náklonnosti. No cez víkend očakávajte nedorozumenia, ktoré sa pretavia do tichej domácnosti.

LEV
Vo vašom prípade máte v tieto dni dôvod na spokojnosť, pretože je pred vami vynikajúci pracovný týždeň, čo sa pozitívne odzrkadlí aj na vašej kariére. Je to pre vás odmena za vaše doterajšie dobré výsledky. V zamestnaní ste mimoriadne spokojní, ale nemali by ste zabúdať na vašich partnerov. Mali by ste ich v stredu niečim milým prekvapiť a spoločne si v tento deň urobiť romantický večer.

PANNA
Tento pracovný týždeň je presne podľa vašich predstáv, pretože ste úspešní vo všetkom, čo máte urobiť. Všetko na čo siahnete sa vám darí meniť na úspech. K tomu všetkému sa dozviete aj pozitívne zmeny. Tie vám pomôžu aj v kariére. Môžete meniť prácu, alebo začať s podnikaním. Vy nezadaní by ste v utorok nemali tráviť čas doma, ale vyberte sa niekde medzi ľudí. Máte šancu niekde medzi nimi spoznať novú lásku. Vy zadaní máte pred sebou príjemný celý víkend. Strávte ho s celou rodinkou. 

VÁHY
Mali by ste sa pripraviť na pracovne ozaj náročný týždeň plný stresov a nervozity. K tomu všetkému negatívnemu sa vám nedarí ani po kariérnej stránke Preto bude lepšie, ak sa budete venovať len tomu najnevyhnutnejšiemu a ostatné si preložíte na vhodnejšie obdobie. Vaše súkromie bude hneď v pondelok, ale aj v piatok pekné na lásku. Naopak počas nedele sa nevyhnete hádkam, ktorých príčinou budú nepodstatné malichernosti.

ŠKORPIÓN
Vaše pracovné neúspechy a trápenie bude pokračovať aj v tomto týždni. Taktiež aj vaša kariéra sa už nejaký čas ,,pohybuje,, v stagnácii. A aj vy, čo pracujete v súkromnom sektore sa v tieto dni potrápite. Nebudete môcť rozbehnúť žiadne nové aktivity, lebo vám veľmi chýbajú financie. V súkromí sa nedokážete oprostiť od vašich pracovných starostí. Tie si nosíte domov, čo vášmu partnerstvu ako aj rodinnej pohode vôbec neprospieva.

STRELEC
V priebehu týchto dní sa snažíte ako najlepšie viete a dokážete. Máte chuť aj energiu do roboty, ale všetka vaša snaha vychádza navnivoč. Jednoducho sa vám nedarí úspešne zvládať vaše povinnosti. Aj v osobnom živote k tomu všetkému sa doma hneď v pondelok pohádate s partnerom. Našťastie si to medzi sebou rýchlo vysvetlíte a bude opäť dobre, takže víkend budete mať príjemný a pohodový.

KOZOROŽEC
Počas tohto týždňa sa vám v zamestnaní, ako aj v kariére, či v podnikaní darí viac, ako výborne. Vaši nadriadení či vaši spoločnici v podnikaní vám otvorene prejavujú svoju spokojnosť s vašimi dosahovanými výsledkami. Spokojní ste aj vy sami zo sebou a to plným právom. No vo vašom osobnom živote je to úplne naopak. Celých sedem dní očakávajte len hádky, ktoré môžu vyvrcholiť rozchodom, alebo aj rozvodom.

VODNÁR
Konečne aj vaše doterajšie pracovné úsilie bude v priebehu tohto týždňa ocenené. Okrem toho, že ste úspešní vo všetkom, čo budete robiť, je tu pre vás veľká šanca postúpiť v kariére, čím sa vám splní jeden z vašich snov. No a ako čerešničke na torte sa potešíte aj vašim financiám. Očakávajte či už odmeny, alebo slušné zisky. Taktiež aj vo vašom osobnom živote vás čakajú len príjemné udalosti. V utorok veľa lásky a aj víkend bude plný úžasných zážitkov.

RYBY
V tomto týždni sa nebude môcť sťažovať na nedostatok práce. Naopak, máte jej dosť, ale všetko bez ťažkostí pekne stíhate. Okrem toho vás vaše zamestnanie veľmi baví, takže aj preto ste v nej taký dobrí. Vo vašom súkromí máte pred sebou celých sedem dní naplnených pohodou. Rovnako tak aj v spoločnosti vašich partnerov si užijete veľa romantiky a prejavov vzájomnej náklonnosti. Najmä vo štvrtok.

funradio.sk

Apr 24, 06:16

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio