zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 27. február - 5. marec 2017

monika.casova
Feb 27, 06:57

BARAN

Počas tohoto týždňa sa vám pracovne, ako aj kariérne bude dariť bez problémov. Rovnako na tom budete aj vy, čo robíte v podnikateľskom prostredí. Jediné, čo vám na celkovo dobrom pocite bude chýbať je to, že za vaše snahy a výkony nebudete cítiť adekvátne finančné ohodnotenie a zisky. Vo vašom súkromnom živote, v láske a citoch sa v priebehu týchto dní budete cítiť veľmi fajn a príjemne. Taktiež aj vaši partneri budú mať podobné pocity. Cez víkend by ste si mohli spoločne dopriať niečo nevšedné. Navštívte napríklad wellness. 
BÝK 

Prvá polovička tohoto pracovného týždňa bude u vás v zamestnaní poriadne hektická. Tak ako v dobrom, tak aj v zlom slova zmysle. Tá druhá bude taká oddychová. Budete tak mať možnosť venovať sa aj úlohám, na ktoré vám do teraz nezostával čas. U vás doma budete mať v priebehu týchto dní všetko fajn. Dokonca vo štvrtok budete mať silnú podporu hviezd v oblasti citov a lásky. Preto by bolo pekné, aj by ste v tento deň naplánovali pre vašich partnerov pekný a romantický večer.
BLÍŽENCI 

Máte pred sebou nesmierne vydarený pracovný týždeň napriek menším turbulenciám v jeho prvej polovičke. Podstatná je ale jeho druhá polovička, počas ktorej si užívate pohodu, pokoj, úspech a celkovú zaslúženú spokojnosť. Vaše súkromie sa bude odvíjať rovnako super. V stredu vás čaká veľká dávka lásky a zase lásky. No ani ostatné dni nebudú o nič pekné a príjemné ochudobnené či už v partnerskom, alebo rodinnom spolužití. 
RAK 

Celý tento pracovný týždeň je pre vás vynikajúci. Akurát okrem stredy. V tento deň si dávajte mimoriadny pozor pri rokovaniach, či už na slovné prísľuby, alebo pri podpisovaní obchodných dohod, alebo iných zmlúv. Budete totiž málo sústredení a tak by ste mohli prehliadnuť niečo, čo by v budúcnosti mohlo robiť problémy. Vo vašom súkromnom živote sa v priebehu týchto dní budete cítiť príjemne. Ale bolo by dobré ak by ste sa trochu zamysleli nad tým, či sa tak cíti aj vaša polovička.
LEV 

Pre vaše znamenie bude tento týždeň vo vašom zamestnaní taky nijaký. Bude taký, že nebude dôvod na to, aby vám zostal v pamäti. Ale vaši blízki spolupracovníci, ako aj nadriadení budú vaše výsledky vnímať ako úspešné a budú s nimi spokojní. Takže aj keď to vy osobne necítite, darí sa vám. V oblasti lásky to máte počas týchto dní také rôznorodé. Raz to bude úplne super, náhle sa to zmení na hádky, nedorozumenia a tichú domácnosť. Pritom nepôjde o nič dôležité. Snažte sa preto nereagovať.
PANNA 

Môžete sa tešiť na tento pracovný týždeň, pretože bude iba úspešný, napriek menším zádrhelom počas prvej polovičky, ale tie budú nepodstatné. Jeho druhá polovička vám všetky tie malé nepríjemnosti vynahradí, pretože bude pokojná, pohodová, plná spokojnosti či už vašej, alebo vašich nadriadených. Podobne to bude aj vo vašom osobnom živote. Streda bude naplnená láskou, tak si to užite. Ale aj ostatné dni vám prinášajú inak zaujímavé a pekné zážitky.
VÁHY 

Od pondelka do stredy budete v zamestnaní zažívať hektické chvíle. Tie sa budú týkať dobrého ako aj zlého. Od štvrtku do piatka bude pokoj a pohoda, takže vám zostane dostatok času dohnať aj odložené úlohy, ktoré ste pre niečo nestihli uzavrieť. U vás doma bude v tieto dni všetko fajn. Vo štvrtok by ste si mohli s partnermi urobiť pekný a romantický večer, pretože nebeská obloha bude u vás podporovať všetko, čo sa týka lásky a citov. 
ŠKORPION

Už dlhšie obdobie sa v zamestnaní viac trápite, ako tešíte a bohužiaľ to nebude inak ani v tomto týždni. Bude opäť náročný, plný problémov a prekážok. Taktiež aj vy čo podnikáte, sa budete potýkať s neúspechom v tom zmysle, že len z vypätím všetkých vašich síl sa dokážete presadzovať na pracovnom trhu. Aspoň že v citovej oblasti vášho života je všetko super, takže by ste mali byť spokojní, ale nebude sa vám to dariť, pretože sa neviete uvoľniť pre všetku nepríjemne udalosti na pracovisku.
STRELEC 

v prvej polovičke tohoto pracovného týždňa vám to v zamestnaní ako tak pôjde. Ale v jeho v druhej polovici sa vám všetko zasekne. Tým, že ste ohnivé a netrpezlivé znamenie, budete tento stav znášať naozaj veľmi ťažko. Ešte že v osobnom živote máte počas týchto dní všetko ok. Vaši partneri vás milujú a stoja pri vás. Ale vy si to neuvedomujete, pretože nosíte starosti z práce domov. Mali by ste sa trochu nad sebou zamyslieť. Naučte sa oddeliť robotu od súkromia.
KOZOROŽEC 

V tomto týždni sa v zamestnaní nebudete mať dôvod na niečo sťažovať. Tešíte sa popularite zo strany vašich spolupracovníkov za vaše doteraz dosiahnuté úspechy. Všetka vaša robota vám odsýpa ako hodinky. Preto je úplne normálne, že ste nadmieru spokojní. Keď sa darí tak sa darí a to platí aj o vašom súkromí. Nová iskra do stálych vzťahov, ale aj úplne nová perspektívna láska pre vás nezadaných.
VODNÁR 

Vy čo pracujete v zahraničí, alebo robíte pre zahraničnú firmu, máte dôvod na spokojnosť. Všetko je super. Vy, čo ste zamestnaní na našom území sa troška potrápite. Týkať sa to bude hlavne vás čo sa zaoberáte podnikateľskou činnosťou. Vaše súkromie bude v priebehu týchto dní bez jediného mráčika, takže ste absolútne spokojní. Ale mali by ste zamyslieť nad tým, či sa rovnako tak cítia aj vaši partneri. 
RYBY 

Počas tohoto týždňa máte oprávnený dôvod na spokojnosť, pretože sa vám v zamestnaní, ako aj vo vašej kariére mimoriadne darí. No najmä vy, čo podnikáte budete v absolútnej pohode, pretože ste úspešní v realizácií vašich nových projektov a v nadväzovaní nových spoluprác. Vo vašom súkromnom živote sa v tieto dni nič mimoriadne nedeje. A to sa vám zdá fajn.

funradio.sk

Feb 27, 06:57

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio