zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 27. marec - 2. apríl 2017

monika.casova
Mar 27, 06:48

28.3 o 4.00 hod. bude NOV v znamení BARANA. Je to prvý astrologický dom, naše ja, naše ego. Urobte pre seba všetko.

BARAN
Toto je pre vás doslova úžasný pracovný týždeň, pretože okrem toho, že ste plní energie a optimizmu do roboty, tak aj všetko na čo siahnete sa vám darí bez akýchkoľvek problémov, a to má veľmi pozitívy dopadaj na vašu kariéru. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote máte pred sebou celých sedem dní, ktoré budú kľudné, príjemné, plné pohodičky a dobrej nálady. Taktiež aj váš citový život bude ovplyvnený nehou, vášňou a romantikou. Tak si všetko to pekné čo máte pred sebou užite.

BÝK
Pondelok a utorok by ste mali v zamestnaní využiť maximálne ako sa dá. Tieto dni totiž budú perfektné a úspešné vo všetkom do čoho sa pustíte a taktiež aj vo vašej kariére a podnikaní. Od stredy do piatku, sa už budete potýkať s prekážkami, ale v konečnom súčte ich zvládnete vo váš prospech. V súkromí budú pondelok a utorok hlavne o citoch a láske. Víkend bude náročnejší, ale všetko nepríjemné dokážete uhasiť skôr, ako by s toho mohlo vzniknúť niečo ozaj zlé.

BLÍŽENCI
V priebehu týchto dní sa vám v práci, v kariére, a ak podnikáte, tak aj v podnikaní darí. Preto môžete byť právom zo sebou spokojní. Tento váš celkový dobrý pocit ,,skalí,, iba to, že nebudete dostatočne finančne ohodnotení, čo je nepríjemné, pretože v tomto čase peniaze potrebujete viac, ako inokedy. Vo vašom osobnom živote máte pred sebou celý týždeň, ktorý bude krásny, romantický a lásky plný a to hlavne v stredu a počas celého víkendu. 

RAK
Vo vašom prípade bude pondelok a utorok v zamestnaní náročný. A aby toho nebolo málo, tak v tieto dni sa vám nebude dariť ani finančne. Našťastie pre vás už od stredy až do piatku sa bude celá situácia okolo vás v každej oblasti vašej práce zlepšovať viac a viac. Vo vašom súkromí si budete môcť už v pondelok a utorok užívať veľa lásky, ale vy si to nebudete vedieť vychutnať, pretože myslíte stále na pracovné záležitosti. Zvyšok týždňa už bude pohodový a pokojný.

LEV
Celý tento týždeň je pre vás viac ako perfektný a to v každom smere. Práca, kariéra a aj financie. Môžete sa bez obáv pustiť aj do dlhodobých, alebo ozaj náročných projektov. Od utorka sa to máličko pokazí vo financiách, ale ozaj len máličko. Vaše súkromie bude v priebehu týchto dní vesmírom pozitívne ovplyvnené citmi, a láskou. Priazeň hviezd bude na strane hlavne vás nezadaných, ktorí túžite tento stav zmeniť. Máte ozaj šancu spoznať svoju druhú polovičku.

PANNA
Vaše pracovné ambície či ste len zamestnaní, alebo podnikáte budú naplnené presne podľa vašich predstáv. Rovnako tak aj vaša kariéra sa posúva smerom nahor. Jediné, čo vám trochu pokazí náladu bude menej peňazí a tie by sa vám práve v tomto období zišli. Váš osobný život bude hlavne v stredu a cez víkend krásny a lásky plný. Vaši partneri sa určite nebudú sťažovať, pokiaľ do toho vložíte aj trochu romantiky.

VÁHY
Na vašom pracovisku sa vám bude mimoriadne dariť hlavne v pondelok a utorok. Počas týchto dní sa vám bude dariť zvládať všetky vaše úlohy a taktiež aj kariérne sa posúvate smerom dopredu. Od stredy do piatku by ste sa mali pripraviť na menšie prekážky, ale buďte bez obáv. Zvládnete ich. Vo vašom osobnom živote počas pondelka a utorka zažijete veľa lásky. Víkend bude vzťahovo náročnejší, ale zvládnete ho.

ŠKORPIÓN
Od pondelka do stredy to budete mať v každej pracovnej oblasti ešte stále veľmi ťažké. Až do štvrtku sa to všetko pomaličky okolo vás začne uvoľňovať a konečne sa veci začnú konečne obracať vo váš prospech. Váš súkromný život bude po celý tento týždeň fajn. Hlavne od štvrtku až do konca víkendu prežijete v spoločnosti vašich najbližších.

STRELEC
Máte pred sebou naozaj nesmierne ťažký a náročný pracovný týždeň, preto sa pripravte hlavne psychicky na to, aby ste ho zvládli. Taktiež aj vy podnikatelia sa nedajte nachytať na sľuby. Dávajte si na každé slovo či podpis veľký pozor. Radšej dvakrát merať a len raz rezať. V tieto dni máte vo vašich partneroch oporu a aj podporu. A samozrejme aj lásku. Vážite si to? Mali by ste. 

KOZOROŽEC
Počas týchto dní sa vám v zamestnaní darí viac ako super. Žiadna úloha, ktorou vás vaši nadriadení poverili nieje pre vás problémom. Rovnako tak sa bude dariť aj vám čo pracujete v súkromnom sektore. Úspešní ste aj v rámci vašej kariéry. V oblasti citov a lásky je to v tomto týždni úplne naopak. Očakávajte hádky, rozchody, rozvody. Nechcete, či neľúbite už vášho partnera? Alebo ste ho kvôli úspešnej kariére odsunuli na vedľajšiu koľaj?

VODNÁR
Na pracovisku sa snažte ako najlepšie viete, pretože sa vám otvára veľká možnosť posunúť sa v rámci vašej kariéry smerom hore. Budete to mať komplikované, pretože máte okolo seba veľa neprajníkov, ktorí sa snažia vás podraziť. Bohužiaľ ani finančne sa necítite komfortne. V súkromí by ste si mali v stredu urobiť čas pre vašich partnerov a urobte si spolu pekný celý deň, alebo večer. Predídete tak nedorozumeniam počas víkendu.

RYBY
Srší z vás dobrá nálada a veľká energia. Preto je pochopiteľné, že aj vaše pracovné a kariérne výsledky sú úžasné. Vaši nadriadení sú s vami spokojní a spokojní ste nadmieru aj vy, a to všetko je len vaša zásluha. V súkromí vás v pondelok, utorok a v stredu čaká veľa lásky. Láska nová pre vás nezadaných a iskra do partnerstiev stálych. Zvyšok týždňa bude príjemný a pokojný.

funradio.sk

Mar 27, 06:48

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio