zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 29. máj - 4. jún 2017

monika.casova
May 29, 06:06

BARAN
Po celý tento pracovný týždeň sa vám vo vašom zamestnaní darí. Máte vysokú šancu postúpiť na vašom kariérnom rebríčku, môžete zmeniť vašu doterajšiu prácu za ešte lepšiu, môžete taktiež začať podnikať. Vo vašom osobnom živote a zvlášť v oblasti lásky, vám počas týchto dní hviezdy prajú. Máte možnosť spoznať niekoho, s kým by ste mohli nadviazať perspektívnu známosť. Vám zadaným prichádza nová iskra do vašich vzťahov. Je možný aj príchod nového potomstva do rodiny.

BÝK
Od pondelka do utorka to pracovne nie je bohviečo. No od stredy až do piatku sa vám začne dariť doslova úžasne. Dokonca sa dozviete aj nové, pre vás priaznivé správy v podobe nových zmien. Vo vašom súkromí už v pondelok budete musieť doma čeliť ostrým hádkam. Našťastie hneď na druhy deň, v utorok, sa vám podarí dať všetko do poriadku. Do konca týždňa sa už vo vašom partnerstve nebudú diať žiadne nepríjemné udalosti.

BLÍŽENCI
V priebehu týchto dní sa vám vo všetkom, na čo siahnete darí. Úspešní ste aj vo vašej kariére a spokojní budete aj vy, čo podnikáte. Ak zvažujete, že by ste zamenili post zamestnanca za živnostníka, teraz na to máte ten najvhodnejší čas. Vo vašom osobnom živote sa v utorok nevyhnete hádkam kvôli tomu, že vaši partneri majú pocit, že sa im dostatočne nevenujete. Mali by ste si to uvedomiť a zmeniť prístup k vašim polovičkám. Snažte sa im viacej sa im venovať.

RAK
V pondelok a v utorok to budete mať v zamestnaní ozaj náročné. Nič vám nebude vychádzať, preto ak môžete, odložte si všetko dôležité na stredu až piatok, pretože v priebehu týchto dní sa vám bude dariť veľmi dobre vo všetkom. Vo vašom súkromí už v pondelok sa s vašimi partnermi veľmi pohádate a tento nepríjemný stav sa vám podarí zvládnuť až v stredu, tým, že si všetko v pokoji vysvetlíte. Nastávajúci víkend už bude príjemný a harmonický.

LEV
V tomto pracovnom týždni máte ozaj nepríjemnú a depresívnu náladu a pritom na to nebudete mať absolútne žiaden dôvod, pretože robota vám ide od ruky, každá vaša snaha o nejakú zmenu sa stretne s porozumením a podporou aj zo strany vašich nadriadených a ani po finančnej stránke nemáte dôvod sa sťažovať. Vo vašom súkromí budete mať tendencie a chuť flirtovať, zoznamovať sa. Proste máte chuť si spestriť váš život. Je to v poriadku, len si dávajte vy šťastne zadaní. Mohlo by to pre vás dopadnúť zle.

PANNA
Už nejaký čas za sebou ,,ťaháte šnúru,, úspechov vo všetkom čo sa dotýka vašej profesionálnej časti života a nebude to inak ani počas tohoto týždňa. Či to bude v práci, v kariére, v podnikaní, darí sa vám. Vy čo uvažujete o zmene vášho statusu zamestnanca na živnostníka, pustite sa do toho. Teraz je na to vhodný čas. Váš osobný život bude v utorok poznamenaný hádkami kvôli tomu, že sa partnerom nevenujete. Našťastie si to uvedomíte a zmeníte prístup k vašim polovičkám. Viacej sa im budete venovať.

VÁHY
Prvé dva dni tohoto týždňa to na pracovisku budete mať náročné a ťažké. Nebude vám vychádzať skoro nič. Preto si radšej všetky pre vás dôležité úlohy, alebo rokovania odložte až na obdobie od stredy do piatku, pretože v tieto dni sa vám bude naopak úžasne dariť vo všetkom, do čoho sa pustíte. V osobnom živote si dávajte pozor už v pondelok. hrozia vám doma ostré hádky. Našťastie už v utorok sa vám podarí dať do poriadku všetko. Zostávajúce dni už budú pohodové a pokojné.

ŠKORPIÓN
V priebehu týchto dní sa pracovne nebudete mať na čo sťažovať. Roboty máte tak akurát a darí sa vám v nej. Preto nie je nič na tom divné, že vaši nadriadení vám otvorene prejavujú svoju spokojnosť. A nielen to. Podporujú vás vo vašich nových nápadoch a projektoch. Vo vašom osobnom živote v pondelok a v utorok buďte vrámci vašich partnerských záležitostí opatrní na slová. Mohli by ste povedať niečo, čo by malo až fatálne následky. Ak tie dva dni ustojíte, zostávajúce už budú dobré.

STRELEC
Vaše hviezdy vám v tieto dni z pracovného hľadiska prajú vo všetkom. No najme v kariére. Rovnako tak aj vy podnikatelia budete na výsosť spokojní. Vo vašom biznise vám ide všetko ako po masle, čo má pozitívny dopad aj na vaše financie. Tie vám pribúdajú. Aj vo vašom súkromí budete spokojní. Ak túžite po láske hlavne vy nezadaní, tak nezostávajte v utorok doma. V tento deň ju máte veľkú šancu spoznať. Ostávajúce dni budú pokojné.

KOZOROŽEC
V tomto týždni budete síce nesvoji a nervózni, ale aj cez tieto nepríjemné pocity sa vám darí ako pracovne, tak aj vo vašej kariére. Taktiež aj vy, čo podnikáte budete úspešní v uzatváraní nových obchodných zmlúv, alebo dohovorov. Váš osobný život bude v tieto dni ovplyvnený planétou lásky - Venušou, preto vy čo ste nezadaní a túžite po vážnom vzťahu, budete ho mať. No a vy, čo ste v stálych partnerstvách, môžete sa tešiť hlavne cez víkend na novú iskru vo vašich vzťahoch.

VODNÁR
Je pred vami pracovný týždeň, ktorý bude pre vás plný priaznivých zmien. Preto ak chcete, môžete meniť zamestnanie za lepšie, môžete začať podnikať. Nuž, keď sa darí tak sa darí. Vo vašom súkromí sa v tieto dni cítite dobre. Dokonca ste plný lásky a porozumenia a to očakávate aj od všetkých okolo vás. Ak máte potrebu povedať vašim stálym partnerom, alebo priateľom, že ich milujete, neváhajte a urobte to. Určite to viac, ako len ocenia.

RYBY
Váš pracovný týždeň začne super. Už v pondelok vám za vaše dobré výsledky budú vyplatené slušné peniaze. No od utorka až do piatku bude vaša psychika vystavená veľkému napätiu a len z veľkým úsilím sa vám tieto tlaky podarí zvládnuť. Preto sa obrňte veľkou dávkou odolnosti voči stresom. Snažte sa ju načerpať doma v kruhu vašich blízkych. V tejto oblasti vášho života máte počas týchto dní veľkú pohodu a silnú dávku spolupatričnosti.


funradio.sk

May 29, 06:06

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio