zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 3. - 9. apríl 2017

monika.casova
Apr 3, 06:15

BARAN
Môžete sa tešiť, pretože máte pred sebou veľmi príjemný pracovný týždeň, ktorý bude naplnený pohodou a príjemnou atmosférou. Tieto kľudné dni by ste mohli využiť na vzdelávanie sa. Do budúcnosti sa vám to určite zíde. Vo vašom osobnom živote budete medzi vami a vašimi partnermi vo štvrtok riešiť menšie škriepky kvôli absolútne nepodstatným problémom a tie vám pokazia celý víkend, pretože v jeho priebehu sa budete musieť snažiť všetko medzi vami upokojiť.

BÝK
Očakávajte ťažký a náročný pracovný týždeň. Nič sa vám nebude dariť, aj keď sa budete snažiť najlepšie, ako dokážete. Preto nerobte nič na silu, nechoďte hlavou proti múru. Mali by ste sa obrniť veľkou trpezlivosťou a vnútorným pokojom. Váš súkromný život sa bude v priebehu týchto dní odvíjať úplne naopak. U vás doma bude vládnuť príjemná pohoda, v oblasti lásky ste šťastní a naplnení najmä v utorok a v stredu. Len počas nedele budete máličko rozladení. 

BLÍŽENCI
Od pondelka do stredy sa vám v zamestnaní darí všetko plniť presne podľa harmonogramu. Najmä kariérne ste úspešní. Štvrtok a piatok sú ešte viac super. To sa týka hlavne vás, čo pracujete na voľnej nohe. Úspech máte vo všetkých vašich aktivitách, teda aj vo finančných transakciách. V osobnom živote vo štvrtok očakávajte hádky medzi vami a vašimi partnermi kvôli tomu, že sa im nevenujete z dôvodu vašej pracovnej vyťaženosti. Víkend bude krásny.

RAK
Skoro celý tento pracovný týždeň, teda až do štvrtku bude pre vás pomerne náročný - stres, neočakávané zmeny, ktoré vás zaskočia. Preto, všetko čo môžete, si radšej odložte na piatok, kedy sa vám bude opäť úžasne dariť. Vaše súkromie bude v utorok a v stredu hlavne o láske a o všetkom, čo sa jej týka. V nedeľu sa doma nedokážete vyhnúť menším výmenám názorov, ale tak rýchlo ako to príde, tak to aj odíde.

LEV
Od pondelka do stredy to budete mať v na pracovisku, ako aj v kariére či podnikaní veľmi náročné a ťažké. Táto situácia vám nebude vyhovovať, preto rátajte s tým, že budete veľmi podráždení. V priebehu štvrtka a piatka už to ako tak pôjde, ale stále nebudete v pohode. V súkromí už hneď v pondelok budete musieť čeliť veľmi ostrým výmenám názorov medzi vami a vašimi partnermi. Až počas stredy a štvrku sa vám podarí celú túto nepríjemnú situáciu stabilizovať.

PANNA
V prvej polovičke tohoto pracovného týždňa ste úspešní vo všetkých vašich aktivitách. To bude mať pozitívny dopad aj na vašu kariéru. Druhá polovička je rovnako úspešná, dokonca ešte lepšia, ako tá prvá. Hlavne vy, čo pracujete v súkromnom sektore máte dôvod na spokojnosť, pretože sa vám darí uzatvárať veľmi výhodné obchodné dohody. V osobnom živote si dávajte pozor vo štvrtok na možné hádky kvôli tomu, sa vašim partnerom zdá, že sa im dostatočne nevenujete. Víkend už bude pokojný a pekný.

VÁHY
V tieto dni sa snažte zachovať si vnútorný pokoj a pohodu, pretože je pred vami náročný pracovný týždeň. Doslova vám bude z rúk padať všetko, čo do nich vezmete. Preto radšej zamerajte vašu energiu len na to nevyhnutné, a ostatné si odložte na neskôr, keď budete mať opäť všetko pod kontrolou. Vo vašom osobnom živote bude všetko našťastie naopak. Doma vládne pohoda a príjemná atmosféra a v oblasti partnerstva a lásky ste šťastní a to najmä v utorok a v stredu. Iba v nedeľu ste máličko rozhodení.

ŠKORPIÓN
Chuť a entuziazmus do roboty vám v tieto dni nechýba, ale naopak, môžete ich rozdávať. No nebude vám to nič platné ani v práci, ani v kariére či v podnikaní. A aby toho nebolo málo, tak vám k tomu všetkému budú veľmi chýbať aj finančné prostriedky. V súkromí sa budete musieť hlavne doma zaoberať malými škriepkami od utorka až do soboty, kedy sa vám ich podarí dostať pod kontrolu a nastoliť tak medzi vami a rodinou pohodu a pokoj.

STRELEC
V priebehu tohto týždňa v každej vašej pracovnej, či kariérnej oblasti stagnujete. Je preto pochopiteľné, že ste z toho depresívni, nesvoji a tým pádom aj nepríjemní na svojich spolupracovníkov. Snažte sa vaše emócie držať viac pod kontrolou. Aj v osobnom živote hneď v utorok budete doma čeliť hádkam s vašimi partnermi. Ale nezúfajte. Už vo štvrtok sa všetko medzi vami zlepší a napraví, takže víkend už budete mať príjemný a pekný.

KOZOROŽEC
V tomto vašom pracovnom týždni sa tešíte a máte na to plné právo a oprávnený dôvod, pretože sa vám v zamestnaní úžasne darí. Darí sa vám aj kariérne. Super sa bude dariť aj vám čo pracujete na voľnej nohe. No vo vašom súkromí to už nie je také ružové. Hlavne v oblasti partnerského spolužitia, citov a lásky. Pripravte sa na hádky, rozchody, rozvody. Skúste sa zamyslieť. Nevenujete v poslednom čase viac času vašej robote, ako vašim partnerom?

VODNÁR
Vy, čo podnikáte alebo pracujete v zahraničí budete mať v priebehu týchto dní dôvod na radosť a spokojnosť. Ste úspešní v tom čo robíte, ale aj finančne. Vám ostatným to tiež pôjde, takže vaše výsledky budú dobré, ale v závere týždňa sa nevyhnete nepohode, pretože vám budú chýbať financie. Vo vašom súkromnom živote nič neriešite, lebo nemáte čo. Ste spokojní a to najmä v stredu.

RYBY
Je pred vami veľmi kľudný a pokojný pracovný týždeň. Táto situácia vám vyhovuje, ste plní optimizmu a dobrej nálady. Budete mať tak možnosť urobiť niečo na sebazdokonalenie napríklad tým, že si prečítate nejakú odbornú literatúru, z ktorej získate nové poznatky. V osobnom živote vám hneď pondelok prináša veľa príjemných zážitkov v kruhu vašich blízkych. Zároveň to bude deň, ktorý bude priať hlavne vám nezadaným v oblasti lásky. Víkend, maličké nedorozumenia, ale nič, čo s nedá zvládnuť.

funradio.sk

Apr 3, 06:15

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio