zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 3. - 9 júl 2017

monika.casova
Jul 3, 05:58

9.7. o 5.09. hod. bude SPLN v znamení KOZOROŽCA. Je to 10 astrologický dom, dom kariéry. Ak potrebujete, požiadaje o pomoc LUNU.

BARAN
Pproti minulému zýždňu máte v zamestnaní pred sebou ťažký a náročný pracovný týždeň. Vaše povinnosti sa vám nedarí plniť podľa predstáv vašich nadriadených. A k tomu všetkému ste konfrontovaný z nepríjemnými zmenami, ktoré sa okolo vás dejú. Ani po finančnej stránke to nieje moc dobré, no paradoxne vám tieto nepríjemnosti neuberajú na dobrej nálade. Vaše súkromie bude v tieto dni pokojné, aj keď cez víkend bude musieť riešiť menšie nepríjemnosti.

BÝK
Od pondelka do stredy to máte v zamestnaní náročné. Vaši nadriadení vás neustále zavaľujú novými úlohami, takže ich nestíhate na čas uzavrieť. Našťastie štvrtok a piatok už budú pokojné, takže sa vám bude dariť dohnať všetko. Nakoniec ste so sebou a s vašimi výsledkami celkom spokojní. Vo vašom osobnom živote sa v utorok a v stredu doma nevyhnete menším výmenám názorov. Zvyšok týždňa už bude pekný a príjemný.

BLÍŽENCI
Je pred vami rozporuplný pracovný týždeň. Chvíľu vám ide robota bez najmenších problémov a o pár okamihov je všetko naopak. A v takomto duchu sa nesú všetky pracovné dni. Ste z toho veľmi unavení a deprimovaní. V súkromí, ale hlavne v oblasti lásky vám hviezdy maximálne prajú. Preto vy nezadaní vybehnite troška von na kávu, alebo na zmrzlinu. Tam niekde na vás čaká váš vytúžený partner.

RAK
Celý tento pracovný týždeň ste mimoriadne úspešní. Darí sa vám robota, tak tiež sa posúvate v kariére.Vy čo podnikáte, uzatvárate nové, výhodné obchodné dohody. Pozor si dajte len vo štvrtok. Budete toho mať totiž veľa, takže môžete robiť chyby. Váš osobný život bude v utorok a v stredu poznamenaný menšími, úplne zbytočnými hádkami. Zostávajúce dni už budú pohodové a príjemné.

LEV
V priebehu týchto dní sa veľmi snažíte. Ste naplnení optimizmom a ani dobrá nálada vám nechýba. Preto sa vám darí bez problémov zdolávať rôzne pracovné prekážky. Čo vás bude trápiť je to, že za vaše dosiahnuté výsledky ako aj podané výkony nebudete dostatočne a zaslúžene finančné ocenení. V súkromí očakávajte v pondelok a v utorok veľa prejavov citov a lásky od vašich partnerov. Víkend bude trošku náročnejší, ale nebude to nič vážne.

PANNA
To, čo budete musieť v tomto týždni riešiť na vašom pracovisku vám ako najpracovitejšiemu znameniu celého zverokruhu moc nevyhovuje, pretože nemáte radi, keď raz veci idú perfektne a v zápätí sa pokazia. A to sa vám v tomto duchu práve bude diať. Ste z toho unavení a podráždení. V oblasti lásky vám počas týchto dní hviezdy maximálne prajú. Preto hlavne vy nezadaní, nezostávajte doma, ale choďte medzi ľudí.Tam na vás čaká vaša nová láska.

VÁHY
Mali by ste sa pripraviť na to, že od pondelka do stredy to bude na vašom pracovisku veľmi náročné, pretože vaši zamestnávatelia vás budú doslova zasypávať novými povinnosťami čo spôsobí, že nebudete stíhať. Až počas štvrtku a piatku sa situácia upokojí až na toľko, že budete môcť dohnať všetko čo ste nával práce zameškali takže nakoniec budete s celkovými výsledkami spokojní. Vo vašom osobnom živote sa pravdepodobne v utorok a v stredu v rodine nevyhnete menším výmenám názorov. Zvyšok týždňa už bude pekný.

ŠKORPIÓN
Máte pred sebou nesmierne stresujúci a veľmi náročný pracovný týždeň. Zdrojom týchto nepríjemností budú problémy s vašimi nadriadenými, pretože vaše a ich predstavy sa nebudú zhodovať. K tomu všetkému vám chýbajú aj financie. Taktiež aj vy podnikatelia zvýšte opatrnosť vo všetkých vašich aktivitách. Našťastie vo vašom súkromí je všetko v úplnom poriadku.V utorok láska, víkend pekný, príjemný v kruhu vašej rodiny. 

STRELEC
Obrňte sa trpezlivosťou a vnútorným pokojom, pretože vás v zamestnaní čaká veľa problémov a starostí. Vy čo podnikáte, buďte maximálne opatrní a obozretní vo všetkých vašich aktivitách. Nemeňte robotu, nezačínajte podnikať. Vyčkajte na lepšie obdobie, čo sa týka akýchkoľvek zmien. V súkromí to máte úplne opačné. Vyžaruje z vás charizma a to samozrejme priťahuje hlavne opačné pohlavie. Je len na vás ako si to užijete či využijete.

KOZOROŽEC
Na pracovisku ste úspešní, darí sa vám vo všetkom na čo len siahnete. Tešíte sa tomu, ale vaše úspechy si vyžiadajú svoju daň. Cítite sa unavení, vyčerpaní, pretože naozaj len robíte. Taktiež aj vy podnikatelia máte dôvod na spokojnosť. Vychádzajú vám všetky vaše plány a projekty. Vo vašom osobnom živote vám v tieto dni nezostáva skoro žiadey čas na rodinu, partnera. Ale všetci oceňujú, že sa snažíte naozaj a veľmi venovať sa im v každej voľnej chvíľke.

VODNÁR
Napriek tomu, že sa vám v priebehu týchto dni nedarí u vašich nadriadených presadiť vaše názory a plány, ste celkom spokojní, pretože vaša kariéra napreduje, upevňujete si vaše postavenie.V tejto oblasti sa vám naozaj darí. Vo vašom osobnom živote sa tento týždeň nebudú diať žiadne negatívne či iné nepríjemné udalosti. Naopak, v piatok si môžete urobiť pekný a romantický večer s vašimi partnermi a pokračovať v tomto duchu môžete aj cez víkend.

RYBY
V zamestnaní sa vám počas tohoto týždňa darí vo všetkom čo ste si naplánovali. Úspešní ste aj vo vašej kariére. Taktiež aj vy podnikatelia máte dôvod na celkovú spokojnosť pretože aj vám vychádza všetko. Samozrejme najväčšiu zásluhu na všetkých úspechoch máte hlavne vy, pretože robíte radi a s plným nasadením. Už hneď v pondelok a v utorok vás vo vašom osobnom živote čakajú krásne dni plné lásky. No v piatok pozor, hrozia ostré výmeny názorov, hádky.

funradio.sk

Jul 3, 05:58

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio