zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 31. júl - 7. august 2017

monika.casova
Jul 31, 06:07

7.8 o 19.13 hod. bude SPLN v znamení VODNÁRA. Je to 11. astrologický dom, dom splnených túžob, prianí a protekcií. Ak máte nesplnený sen, požiadajte o pomoc LUNU.

BARAN
Je pred vami naozaj veľmi pokojný, pracovný týždeň. Ak práve dovolenkujete, tak si vašu dovolenku užívajte ako najlepšie viete. Ak ste v zamestnaní, môžete si dovoliť poľaviť vo vašom obvyklom nasadení, pretože nebudete zavalení robotou, ako i iné obdobie. Vaše súkromie bude v utorok a v stredu pod vplyvom citov a lásky či už ste zadaní, alebo slobodní. V nedeľu si dávajte pozor na malé, úplne zbytočné škriepky kvôli rodinným príslušníkom.

BÝK
V pondelok a v utorok by ste mali v zamestnaní maximálne využiť plnú priazeň nebeskej oblohy. Môžete sa tešiť aj na pozitívne zmeny zo strany vašich nadriadených. Zostávajúce dni tohto týždňa už budú pohodové a pokojné. Vo vašom osobnom živote by ste sa mali vo štvrtok pripraviť na hádky medzi vami a vašimi blízkymi. Ale už cez víkend sa všetci udobríte, takže napokon všetko dopadne super.

BLÍŽENCI
Od pondelka do stredy bude u vás na pracovisku prevládať kľud a pohoda. Štvrtok a piatok tiež nebudú zlé dni, ale vy sa nebudete cítiť komfortne. Nebudete mať dobrú náladu, ktorá môže prejsť až do menšej depky. Preto dávajte pozor, aby ste si ju nevybíjali na vašich kolegoch. Zbytočne by ste vytvárali dusnú atmosféru. Vo vašom súkromí bude streda poznamenaná nepríjemnosťami vo vašom partnerskom spolužití. No už v piatok sa vám podarí všetko dať do úplného poriadku, takže víkend bude príjemný.

RAK
Máte pred sebou vynikajúci pracovný týždeň. Očakávajte pre vás priaznivé zmeny. Ak uvažujete nad tým, že vašim nadriadeným predstavíte vaše nové nápady, plány, projekty, môžete to urobiť. Stretnú sa s pozitívnou odozvou. Len vo štvrtok sa budete cítiť psychicky horšie, ale to rýchlo prejde. Vo vašom osobnom živote bude celý týždeň pekný. Iba vo štvrtok budete doma musieť čeliť menším hádkam.

LEV
Od pondelka do stredy to máte v zamestnaní, ale aj v kariére viac, ako len veľmi dobré. Od štvrtka do piatka dokonca ešte lepšie. Kariérne sa posúvate smerom hore rýchlejšie a ľahšie. Tak isto aj vy, čo podnikáte máte dôvod na spokojnosť. Vychádzajú vám všetky vaše obchodné rokovania a dohody presne podľa vašich predstáv. Vo vašom súkromí bude utorok a streda naplnená len láskou a ešte raz láskou. Rovnako tak aj víkend budete mať veľmi pekný.

PANNA
Pondelok až streda bude na vás v zamestnaní až priveľký kľud a pohoda, takže si budete môcť dovoliť zmierniť vaše pracovné nasadenie. Štvrtok a piatok budú dobré, bude sa vám dariť vo všetkom, ale vy sa nebudete cítiť v poriadku. Je možné, že sa budete cítiť mierne depresívni. V súkromí sa snažte počas stredy vyhnúť doma nepríjemným výmenám názorov medzi vami a vašimi partnermi. Iba by ste si na víkend pripravili tichú domácnosť.

VÁHY
V pondelok a v utorok budete mať na vašej strane priazeň hviezd, hlavne v oblasti vašich pracovných záležitostí. Určite vás potešia aj priaznivé zmeny, ktoré vám pripravili vaši zamestnávatelia. Od stredy do piatka už budete môcť trochu zľaviť vo vašom nasadení. Tieto dni budú pokojné. V partnerskom spolužití sa vo štvrtok nevyhnete hádkam. Ale cez víkend sa udobríte, takže všetko bude opäť fajn.

ŠKORPIÓN
Bohužiaľ, máte pred sebou ďalší náročný pracovný týždeň v každej oblasti. Ak keď sa snažíte ako najlepšie dokážete, nič vám to nie je platné. Jednoducho sa vám nedarí. A aby toho nebolo málo, tak sa oprávnene cítite finančne nedocenení. Taktiež nie je vhodný čas na zmenu zamestnania, alebo začatie podnikania. Ešteže vo vašom osobnom živote je pred vami pokojný týždeň. V citovej oblasti vášho života máte pred sebou krásny víkend.

STRELEC
V práci, v kariére, ako aj v podnikaní, to v tomto týždni budete mať ozaj náročné a veľmi ťažké. Preto ak máte niečo dôležité, či už pôjde o obchodné rokovania, alebo iné vážne rozhodovanie, neriešte nič, odložte si to všetko na príhodnejšie obdobie a venujte sa iba tomu najnutnejšiemu. Vo vašom súkromí, zvlášť v oblasti lásky je to úplne opačné. Ste totiž veľmi príťažliví, charizmatickí pre opačné pohlavie, máte tendencie na flirtovanie a zálety. Preto vy zadaní pozor, aby ste neurobili niečo, čím by ste si ohrozili vaše doteraz dobre fungujúce vzťahy.

KOZOROŽEC
V pondelok, utorok a v stredu to máte v zamestnaní perfektné. Neexistuje žiadna úloha, ktorú by ste nevedeli zvládnuť. Dokonca po zvyšok týždňa to bude ešte lepšie. Vaši nadriadení či spoločníci sú s vami, s vašimi výsledkami nadmieru spokojní. V súkromnom živote je počas týchto dní kľud. Dokonca vo štvrtok by ste si s partnermi mohli urobiť pekný, romantický večer, pretože hviezdy vám v tento deň prajú v oblasti lásky.

VODNÁR
V tieto dni bude na vašom pracovisku pohoda a pokoj. Cez to všetko, čo máte urobiť, urobíte dobre a na čas. Dokonca je možné, že sa budete máličko nudiť. Prijali by ste, ak by ste mali viac povinností. Skúste tento priaznivý čas využiť na dovzdelanie. Prečítajte si napríklad nejakú odbornú literatúru, ktorá sa týka vášho povolania. Vy nezadaní máte v utorok možnosť zoznámiť sa s vašim budúcim partnerom. Aj počas štvrtku vás čaká veľmi príjemný deň.

RYBY
Máte pred sebou máličko náročný pracovný týždeň. Preto aj keď máte plnú hlavu nových nápadov, nechajte si ich radšej na lepšie, priaznivejšie obdobie, pretože by ste sa teraz nestretli s pochopením a podporou vašich nadriadených. V súkromí pozor v stredu na ostré výmeny názorov a nepríjemné hádky u vás doma. Našťastie cez víkend už bude opäť medzi vami a vašimi blízkymi pokoj a pohoda.

funradio.sk

Jul 31, 06:07

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio