zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 5. - 11. jún 2017

monika.casova
Jun 5, 06:05

9.6. o 14.12 hod. bude SPLN v znamení STRELCA. Je to 9 astrologický dom, dom ďalekých ciest. Ak si chcete splniť súkromný, či pracovný sen, požiadajte LUNU o pomoc.

BARAN
Je pred vami taký priemerný pracovný týždeň. Bude taký, ktorý si do budúcnosti ničím výnimočným, zaujímavým, ani dobrým, či zlým nebudete pamätať. Až počas piatku sa situácia u vás zmení. V tento deň sa vám začne dariť všetko, do čoho sa pustíte viac, ako len dobre. V oblasti lásky vám nezadaným budú po celých sedem dní hviezdy naklonené a budú vám priať v získaní si novej známosti a vám zadaným vstúpi do vzťahov nová iskra. Nie je vylúčené, že vy ženy, ktoré túžite po materstve, vaša túžba sa vyplní.

BÝK
Po celý tento týždeň, ale najmä počas jeho prvej polovičky, budete vo vašom zamestnaní veľmi úspešní v každej vašej aktivite. Za to vás neminie zaslúžená finančná odmena, alebo postup na kariérnom rebríčku za vaše už dávnejšie vykonanú prácu. Podobne budete úspešní aj v oblasti vášho osobného života. Zvlášť v láske sa nebudete mať dôvod na niečo sťažovať. Tú si užijete v každom jej odtieni najmä cez víkend. Ten bude priam úžasný.

BLÍŽENCI
Mali by ste sa pripraviť na vážne chaotický pracovný týždeň. Z každej strany sa na vás bude valiť robota. Budete dostávať kopec nových úloh a zároveň budete musieť doriešiť a tie, ktoré ste nestihli v z minulých týždňoch. Nečudo, že nestíhate. Až piatok bude o máličko pokojnejší. Vaše súkromie bude v stredu a vo štvrtok poznamenané malými hádkami, ktoré však môžu prerásť až do tichej domácnosti. Preto ak chcete mať pohodový víkend, snažte sa týmto hádkam radšej vyhnúť.

RAK
V stredu buďte na vašom pracovisku radšej v strehu a obozretní vo všetkom. Ide o to, že niekto z vašich spolupracovníkov bude mať snahu podrážať vám nohy vo všetkom, čo budete robiť. Zostávajúce dni už zvládate v pohode a s prehľadom. Taktiež aj v vo vašom súkromí si v pondelok dávajte pozor na úplne zbytočné hádky. Iba čo by ste si nimi pokazili nastávajúci víkend, ktorý má byť inak krásny a romantický.

LEV
V priebehu týchto dní budete mať v zamestnaní veľa práce a stresov. Vaše povinnosti vám proste prerastajú cez hlavu. Našťastie z finančného hľadiska máte dôvod na spokojnosť, ale neteší vás to. Nevyhovuje vám táto situácia, keď nemáte všetko, čo robíte pod kontrolou. Ešteže počas tohoto týždňa sa doma nebudete musieť zaoberať ničím, čo by si od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť.

PANNA
Aj keď patríte k najpracovitejšiemu znameniu celého zverokruhu, predsa aj vám bude v tieto dni nie moc dobre, pretože sa na vás bude doslova sypať robota či už nová, ale aj tá, ktorú ste v predošlom období nestihli dokončiť. Jednoducho nebudete nestíhať. Až počas piatku sa celá táto situácia bude okolo vás upokojovať. V súkromí očakávajte v stredu a vo štvrtok malé hádky. Ale cez víkend bude už zasa všetko v poriadku.

VÁHY
Celý týždeň, zvlášť jeho prvá polovička bude pre vás pracovne veľmi úspešná. Preto je prirodzené, že vás za vaše dosiahnuté výsledky čaká aj zaslúžená finančná odmena, alebo postup vo vašej kariére, ktorá bude ovplyvnená aj vaši predchádzajúcimi úspechmi. Rovnako tak aj váš osobný život, zvlášť v jeho oblasti - láske sa nebudete mať na čo sťažovať. Najmä počas víkendu si to plne uvedomíte. Ten totiž bude doslova úžasne romantický.

ŠKORPIÓN
Môžete byť v pohode, pretože máte pred sebou celý tento pracovný týždeň príjemný a pokojný. Ale je veľmi pravdepodobné, že vám tento stav nebude vyhovovať, ale bude vás skôr dráždiť, pretože budete chcieť zažiť nejakú poriadnu akciu. V súkromí, zvlášť v oblasti citov vám v tieto dni nebeská obloha bude priať. Môžete sa tešiť na pekné milostné dobrodružstvá, ale aj flirtovanie. Ale aj vy, čo túžite po láske, dosiahnete svoje. Spoznáte ju.

STRELEC
Vy, čo ste narodení v tomto znamení máte oprávnený dôvod na úplnú spokojnosť, pretože sa vám v tieto dni pracovne, kariérne, v podnikaní darí doslova úžasne. Uvažujete o zmene zamestnania? Chcete začať s podnikaním? Veľmi dobre. Priazeň hviezd je na vašej strane. V osobnom živote z vás bude počas týchto dní vyžarovať silná charizma, ktorou si dokážete nakloniť hlavne opačné pohlavie. Preto si dávajte pozor, ako s tým všetkým ,,naložíte,,. 

KOZOROŽEC
Pracovne vám to v tomto týždni pôjde bez problémov napriek tomu že budete mať veľa práce. Jediné čo vám bude chýbať, bude viac chuti do roboty. Ale nemusíte sa obávať. Všetko stihnete a zvládnete na sto percent. Vaše súkromie bude ovplyvnené hviezdami hlavne v oblasti lásky. Tú budete mať v priebehu týchto dní na dosah. Preto vy, čo po nej túžite, zahoďte minulosť a choďte v ústrety novému vzťahu.

VODNÁR
Ak sa v tieto dni budete trochu viac snažiť ako bežne, bude sa vám dariť všetko. Stačí ozaj len trochu pridať. Počas tohoto týždňa dostanete zaujímavú ponuku, ktorú by ste nemali odmietnúť. Váš osobný život bude mať v tieto dni len jedného menovateľa. Tým je láska, láska a ešte raz láska, bez ohľadu na to, či ste zadaní, alebo slobodní. Preto aj celý nastávajúci víkend by ste mali prispôsobiť tejto udalosti.

RYBY
Máte pred sebou ozaj ťažký a náročný pracovný týždeň. Dávajte preto pozor aby ste neprepadávali depkám. Snažte sa to ,,rozchodiť,, napríklad športom, alebo prechádzkami, či v spoločnosti príjemných ľudí. U vás doma, v láske, v rodinke je všetko v poriadku, ale je dosť možné, že si to všetko príjemné nedokážete užiť, pretože máte plnú hlavu nepríjemností z práce.

funradio.sk

Jun 5, 06:05

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio