zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 6. - 12. február 2017

monika.casova
Feb 6, 06:43

11.2. o 1.35 hod. bude SPLN v znamení LEVA- Je to 5 astrologický dom, dom hier, výhier, milencov, mileniek, ale aj detí. Ak si niečo z týchto oblastí prajete, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran - je pred vami super týždeň. Cítite sa super a plní energie, a preto sa vám pracovne, kariérne, ale aj v podnikaní darí. Doslova všetko na čo si len pomyslíte, vám vychádza. Všetko na čo siahnete sa vám úspešne podarí doviesť do zdárneho konca. Ani v oblasti vášho osobného života sa v priebehu týchto dní nemáte dôvod na niečo sťažovať. Doslova z vás ,,priští,, veľká charizma čím priťahujete všetkých okolo vás. Preto hlavne vy zadaní, pozor na to, ako s tým všetkým naložíte.

Býk - počas týchto dní vám pracovne ide všetko ako dobre namazaný stroj. Teší vás to a zaslúžene. No ešte viac vás teší, že vaše výkony, ale hlavne dobré výsledky neušli pozornosti vašich nadriadených. Okrem ich pochvaly a uznania očakávajte z ich strany aj mimoriadne finančné ohodnotenie. Rovnako tak aj v oblasti lásky ste spokojní a šťastní. Áno, nejaký ten mráčik sa vyskytne, ale ustojíte to s prehľadom. Preto by bolo od vás milé, ak by ste celý nadchádzajúci víkend venovali len vašim partnerom a rodine.

Blíženci - v zamestnaní ste v tieto dni spokojní. Máte pohodový pracovný týždeň. Nič mimoriadne sa nedeje a vám to v tomto období vyhovuje pretože všetku vašu pozornosť a energiu vám zamestnáva váš osobný život. V ňom prežívate doslova nirvánu v oblasti lásky a citov a to bez ohľadu nato, či ste v stabilných partnerstvách, alebo len v začínajúcich. Ale aj vy nezadaní máte dôvod na spokojnosť. Spoznáte niekoho, s kým budete môcť začať serióznu a dlhodobú známosť.

Rak - na vašom pracovisku okrem štvrtku, kedy budete musieť čeliť nepredvídaným pracovným prekážkam a problémom, ktoré vzniknú zavedením nových pravidiel zo strany vašich zamestnávateľov, vám celý týždeň ide všetko pekne od ruky. Vo vašom osobnom živote počas utorku očakávajte dosť nepríjemné hádky s partnerom ohľadom vašej širšej rodiny. Našťastie si to všetko vypoviete a celý týždeň bude v pohode. Cez víkend sa snažte venovať váš čas hlavne vašim blízkym. Naplánujte pre vás spoločný program.

Lev - máte pred sebou mimoriadne plodný pracovný týždeň, počas ktorého sa vám bude dariť dotiahnuť do úspešného konca všetko čo ste si predsavzali na viac ako sto percent. Rovnako tak aj s financiami ste veľmi spokojní. Táto oblasť bude výrazná najmä u vás, čo podnikáte. Taktiež aj váš súkromný život začína vynikajúco. V pondelok si užijete veľa lásky. Je pravda že sa v piatok sa s partnermi máličko poškriepite, ale všetko sa hneď medzi vami urovná. Cez víkend si spoločne urobte program. Napríklad navštívte nejaké kultúrne podujatie.

Panna - vo vašom pracovisku ste v tomto týždni spokojní. Je pred vami pokojný pracovný týždeň. Nedeje sa nič mimoriadne, čo vám to v tomto čase vyhovuje pretože vašu všetku pozornosť a energiu vám zaberá váš súkromný život. V ňom si užívate doslova každú sekundu hlavne v oblasti lásky a citov a to bez ohľadu nato, či ste v stabilných partnerstvách, alebo len v začínajúcich. Taktiež aj vy nezadaní máte dôvod na spokojnosť. Zoznámite sa s niekym, s kým budete môcť začať serióznu a dlhodobú známosť.

Váhy - počas týchto dní vám v zamestnaní ide všetko ako po masle. Máte s toho radosť a to zaslúžene. No ešte viac vás uspokojuje a teší, že vaše pracovné výkony, ale hlavne dobré výsledky si pozorne všímajú vaši zamestnávatelia. Okrem ich obdivu a uznania očakávajte z ich strany aj mimoriadne finančné ohodnotenie. Taktiež aj v oblasti citov ste spokojní a šťastní. Síce, nejaký ten mráčik sa vyskytne, ale ustojíte to s prehľadom. Preto by bolo od vás milé, ak by ste celý nadchádzajúci víkend venovali len vašim partnerom a rodine.

Škorpión - pripravte sa na to, že vás opäť čaká náročný pracovný týždeň. Aj keď ste si už nejakým spôsobom na to za posledné obdobie zvykli, napriek tomu vás to opäť vyvedie z vnútornej rovnováhy. Bohužiaľ nieje vhodný čas ani na zmenu zamestnania. V súkromnom živote vás v tieto dni nečakajú žiadne nepríjemné udalosti, takže by ste mali byť spokojní, ale nie ste. A to preto, lebo si nosíte nervozitu a stresy z práce domov. Snažte sa odeľovať vaše súkromie od profesnej časti vášho života.

Strelec - v priebehu týchto dní napriek naozaj veľkým pracovným prekážkam sa vám úspešne darí aj naďalej postupovať vo vašej kariére. Taktiež aj vaši spoločníci v podnikaní či vaši nadriadení sú spokojní sa vašimi dosahovanými výsledkami. Podobný priebeh budú mať aj dni vo vašom osobnom živote. Máte totiž pred sebou veľmi krásny, lásky plný týždeň. Najmä pondelok a utorok budú doslova pretekať citmi. Podľa toho by ste si mali naplánovať aj nadchádzajúci víkend.

Kozorožec - máte dôvod na radosť, pretože máte pred sebou naozaj úspešný pracovný týždeň a to sa týka aj vašej kariéry. Ak uvažujete o zmene zamestnania, máte na to tie najideálnejšie podmienky. Môžete začať s podnikaním. Ani na financie sa vôbec nebudete mať dôvod sťažovať. Jednoducho, keď sa darí, tak sa darí. V súkromí vás počas pondelka a utorka nevyhnete menším škriepkam medzi vami a vašimi partnermi, ktoré si vyriešite a všetko bude zasa v úplnom poriadku. Ste celkovo na výsosť spokojní.

Vodnár - v tomto týždni máte na pracovisku veľa roboty, takže ozaj len ako tak sa vám darí stíhať ju zvládnuť. Vaši nadriadení sú s vami a vašimi výsledkami spokojní. No vás mrzí, že sa vám kariérne nedarí postupovať. K tomu všetkému sa cítite máličko aj finančne nedocenení. Zo svojim súkromným životom ste v podstate spokojní. Všetko vám v ňom klape tak, ako má. Počas nadchádzajúceho víkendu by ste si mohli k vám pozvať priateľov a trochu si tak vypustiť paru.

Ryby - máte pred sebou veľmi dobrý a príjemný pracovný týždeň. Ste plní optimizmu a chuti pracovať. Hlavne aj preto vám robota ide od ruky. Nemáte problém úspešne dokončiť aj náročné úlohy. Tešiť sa budete hlavne vy podnikatelia, pretože sa vám darí uzatvárať výhodné obchodné dohody. Láska je pre vaše znamenie životne potrebná ako voda pre rybu a tej si v tieto dni užijete nadmieru. Najmä v utorok a v stredu vám nezadaným vesmír praje v stretnutí vašich nových životných partnerov. Preto nezostávajte doma, ale vyberte sa do spoločnosti.

funradio.sk

Feb 6, 06:43

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio