zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 8. - 14. máj 2017

denisa.chovanova
May 9, 11:25

Pozor, zajtra 10.5 o 22.45 hod., bude SPLN v znamení ŠKOPRPIÓNA. Je to 8 astrologický dom, dom smrti, dedičstva, ľahšie získaných peňazí.

BARAN
V priebehu týchto dní máte v zamestnaní zlú, pesimistickú náladu. Preto si dávajte pozor ,aby ste si proti sebe nepoštvali vašich kolegov nejakou neprimeranou, či netaktnou poznámkou na ich adresu. Zato na vaše financie sa nebudete mať dôvod prečo sťažovať. V tejto oblasti vám bude všetko vychádzať perfektne. V súkromí budete mať v tomto týždni pokoj až na piatok a sobotu, počas ktorých sa nevyhnete škriepkam kvôli rodinným príslušníkom. A budú úplne zbytočné.

BÝK
V pondelok a v utorok budete mať na vašom pracovisku kľud a pohodu. Po zvyšok týždňa budete nervózny a podráždený a to vám bude brániť venovať sa vašim povinnostiam tak, ako by ste chceli. Trápiť vás bude aj slabé finančné ohodnotenie za vaše dosiahnuté výsledky. Vo vašom osobnom živote máte tento týždeň ,,kučeravé,, myšlienky, takže budete mať tendencie flirtovať mimo vašich domovov, čo by pre vás zadaných mohlo mať až fatálne následky. preto si dávajte pozor, aby ste neprekročili povolené hranice.

BLÍŽENCI
Na pracovisku sa vám v tomto týždni darí doslova úžasne. To sa týka aj vašej kariéry. Vy čo podnikáte v súkromnom sektore, vám sa tiež nie len že darí, ste úspešný aj v uzatváraní nových, pre vás veľmi výhodných obchodných dohôd a kontraktov. No vo vašom súkromí to budete mať ťažšie. V pondelok a v utorok budete doma čeliť hádkam a z nich dusnej atmosfére medzi vami a vašimi partnermi a až od stredy do piatku sa vám všetko postupne bude dariť upokojiť, takže víkend sa už bude niesť v pokojnom duchu.

RAK
V pondelok a v piatok sa vám v zamestnaní nedarí nie preto, že by ste si nevedeli rady zo zadaním vašich úloh, ale preto, lebo sa vnútorne necítite v pohode. Využite preto zvyšné pracovné dni, keď vám hviezdy prajú a sú vám priaznivo naklonené.
V osobnom živote máte pred sebou celý týždeň veľmi príjemný a pekný. Piatok bude plný lásky. Vy nezadaný máte možnosť nájsť si celoživotného partnera. Vy zadaný, máte pred sebou víkend počas ktorého vás čakajú veselé zážitky v kruhu rodiny a priateľov.

LEV
Ani v tomto týždni sa nebudete mať dôvod na čo sťažovať či už pracovne, alebo kariérne. Taktiež aj z finančného hľadiska budete viac ako spokojný. Rovnako tak aj vy čo pracujete v podnikateľskom sektore budete sa vašimi dosiahnutými výsledkami veľmi spokojný. Vo vašom súkromí sa v priebehu stredy a štvrtku doma potykať s nepochopením a nedorozumeniami zo strany vašich blízkych. Zvyšné dni a víkend ste spokojný a v pohode.

PANNA
Tento týždeň si to v zamestnaní budete doslova užívať, pretože sa vám darí priamo úžasne a tento váš celkový úspech sa bude dotýkať aj vašej kariéry. Vy podnikatelia nielenže sa vám tiež vynikajúco darí, ale ste aj úspešný v uzatváraní nových vynikajúcich obchodných dohôd a kontraktov. Ale vo vašom súkromí to už nebudete mať také jednoznačné, pretože už v pondelok a v utorok budete musieť doma čeliť hádam s vašimi partnermi. Až od stredy sa situácia doma začne upokojovať, takže víkend už budete mať príjemný a pokojný.

VÁHY
V pondelok a utorok budete mať na vašom pracovisku kľud. Ale od stredy do piatku budete nervózny a podráždený, pretože napriek tomu, že sa vám darí dosahovať dobré výsledky, nie ste za ne adekvátne finančne ohodnotený. Vaše súkromie bude v tento týždeň poznačené vašimi kučeravými myšlienkami preto pozor vy čo ste zadaný. Ak už nedokážete odolať flirtom, snažte sa ich udržať medziam normy, pretože by ste si mohli vyrobiť problémy.

ŠKORPIÓN
V priebehu týchto dní sa vám pracovne, ale aj kariérne darí. vaši kolegovia ako aj vaši nadriadený vám otvorene prejavujú svoje uznanie a obdiv a sú s vašimi výsledkami veľmi spokojný. Jediné čo vám bude k dokonalej spokojnosti chýbať, budú financie. Tých budete mať málo. Vaše súkromie bude hneď v pondelok poznamenané veľmi ostrými výmenami názorov medzi vami a vašimi partnermi. Našťastie už v utorok sa udobrite. Zvyšné dni už budú fajn, pokojné, príjemné.

STRELEC
V tieto dni ste doslova nabitý veľkou energiou a chuťou do práce. Ale nebude vám to nič platné zvlášť vám, čo sa snažíte o kariéru. V tejto oblasti proste stagnujete. Nedajte sa týmto dočasným neúspechom odradiť. Tá správna chvíľa už čoskoro príde a vám sa bude dariť posúvať sa smerom hore. Vo vašom osobnom živote si dávajte pozor v pondelok. Hrozia škaredé hádky a tichá domácnosť. naopak piatok bude celý len o láske a veľkom udobrovaní sa. Taký bude aj celý víkend.

KOZOROŽEC
V tomto týždni sa všetko darí. V zamestnaní ste úspešný, u vašich nadriadených presadzujete svoje názory, podnety a nové nápady. Taktiež aj vy, čo pracujete ako podnikatelia, aj vám to perfektne klape v každom smere. Ak ide o vaše súkromie, tak aj v ňom vám tieto dni prinášajú spokojnosť a pohodu. Aj celý víkend bude nie len pekný, ale aj úžasný. S partnerom si užijete jeden druhého. V tejto oblasti môžete dať fantázii voľný priebeh.

VODNÁR
Konečne po dlhom čase aj k vám prichádza veľa pozitívnych pracovných zmien. Úspešný ste aj v budovaní vašej kariéry. Vašim nadriadeným sa vám darí odprezentovať svoje názory a nápady tak perfektne, že vám zaručujú z ich strany súhlas a podporu z ich realizáciou. V osobnom živote počas pondelka a utorku očakávajte menšie nedorozumenia medzi vami a vašimi partnermi, pretože majú pocit, že ich zanedbávate. Našťastie si dokážete vstúpiť do svedomia a po zvyšok týždňa sa im už primerane venujete a to je dobre.

RYBY
Je pred vami ozaj náročný a ťažký pracovný týždeň. Nech sa snažíte ako len najlepšie dokážete a viete, nič sa vám nedarí Je preto pochopiteľné, že ste z toho nešťastný, podráždený a nervózny. Preto si dávajte pozor, aby ste si vašu frustráciu nevybíjali na vašich kolegoch. Ešteže našťastie vám to vo vašom súkromnom živote všetko vychádza, takže je všetko v najlepšom poriadku. Dokonca v stredu sa vám otvára príležitosť na nové lásky.

funradio.sk

May 9, 11:25

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio