zdroj foto: boredpanda.com

Mladík vyrobil z hŕby nepotrebných odrezkov dreva nádherné užitočné umelecké dielo. Takú podlahu nemá nikto na svete!

monika.casova
Apr 19, 06:20

Aj vám sa doma, či po dvore kopia rôzne zvyšky a odrezky z dreva? Neviete, čo s nimi? Nechajte sa inšpirovať Alexeyom Steshak. Ten pracuje ako maliar. Umenie je mu teda blízke. Spojil preto tieto dve veci a vyrobil na zákazku niečo, čo nemá nikto na svete! 

Zdroj: http://www.boredpanda.com/the-floor-as-a-work-of-art/

Alexey si všimol, že sa mu kade- tade kopia kúsky dreva. Nevedel, čo s nimi a bolo mu ich ľúto len tak vyhodiť. V tom prišla zaujímavá ponuka z jedného kozmetického salóna. Rozhodol sa ich preto pozbierať, uskladniť a vysušiť. 22. októbra 2016 bolo všetko pripravené k tomu, aby začal pracovať na unikátnej podlahe. 

Drievko po drievku, odrezok po odrezku ukladal Alexey vedľa seba. Precízne a s citom vyberal kúsky, ktoré by do seba zapadali tvarom, či farbou. Úžitkovú plochu 56 m² sa mu podarilo pokryť za niekoľko mesiacov. Na podlahe sa tak po čase ukázalo krásne umelecké dielo! Takú podlahu, akú majú v tomto salóne, nemá veru nikto na svete!

Alexey miluje projekty, kde mu majitelia priestorov nechajú voľný priestor a nekorigujú jeho fantáziu a talent. A dobre robia! 

Zdroj: http://www.boredpanda.com/the-floor-as-a-work-of-art/Zdroj: http://www.boredpanda.com/the-floor-as-a-work-of-art/Zdroj: http://www.boredpanda.com/the-floor-as-a-work-of-art/Zdroj: http://www.boredpanda.com/the-floor-as-a-work-of-art/Zdroj: http://www.boredpanda.com/the-floor-as-a-work-of-art/Zdroj: http://www.boredpanda.com/the-floor-as-a-work-of-art/Zdroj: http://www.boredpanda.com/the-floor-as-a-work-of-art/Zdroj: http://www.boredpanda.com/the-floor-as-a-work-of-art/Zdroj: http://www.boredpanda.com/the-floor-as-a-work-of-art/Zdroj: http://www.boredpanda.com/the-floor-as-a-work-of-art/


boredpanda.com

Apr 19, 06:20

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio