zdroj foto: twitter.com/madisonfaithhh_

Mladý pár si urobil pekné fotky pred plesom, hejteri však slečnu vysmiali, že je tučná. Reakcii jej priateľa "tlieska" celý internet!

monika.casova
May 4, 07:23

Stredoškoláci Madison a Tre Booker tvoria spolu pár. Spoločne sa pripravili na maturitný ples, pred ktorým si urobili pár milých fotografií na pamiatku. Madison žiarila v ružových flitrovaných šatách a Tre bol k nej dokonale zladený. Veľmi sa zo seba tešili a bolo na nich vidieť, že sa tešia a veľmi sa ľúbia. 

Zdroj: twitter.com/madisonfaithhh_

Madison sa rozhodla, že fotografie zverejní na svojom Twitteri, to však ešte netušila, že sa nájdu takí, ktorým jej bacuľatá postava v obtiahnutých šatách bude prekážať. Napr. taká užívateľka "BeSafeThough" snímku okomentovala takto: "Wow, miluje ťa, aj keď si tučná."

Zdroj: twitter.com/madisonfaithhh_

Slečna zrejme nevedela pochopiť, ako Tre môže byť zaľúbený do slečny, ktorá je oblejšia, než on. Madison tento komentár veľmi zarmútil, pretože nerozumela tomu, prečo majú cudzí ľudia potrebu komentovať dôvody a príčiny toho, prečo ju Tre ľúbi a prečo je s ňou, aj keď má nejaké to kilo naviac. Odpísala:  "Akí dokážu byť ľudia hrubí k tým, ktorých ani nepoznajú." 

To však ešte nič nebolo, pretože jej priateľ Tre je muž, ako sa patrí a svoju milú si obránil pár slovami, ktorým teraz tlieska celý internet. "Nie si tučná zlatko. Boh ťa stvoril pre mňa. Si perfektná." 

Zdroj: twitter.com/BookerTb0303

boredpanda.com

May 4, 07:23

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio