zdroj foto: instagram.com/krotchy

Modelka, ktorá svojím "nedokonalým" pohľadom pobláznila svet

monika.casova
Mar 24, 06:36

Nedokonalosť ešte nemusí byť v dnešnom svete nevýhoda. Byť iný, znamená byť originálny. Mnoho ľudí sa snaží o inakosť, aby si ho ľudia zapamätovali. Niekedy to však vypáli veľmi násilne. Táto modelka je iná, a tým je krásna.

Sarah Rose McDaniel nie je žiadna hviezda vo svete modelingu. To sa však môže zmeniť. Zatiaľ ju zastupuje agentúra LA Models. Sarah je výnimočná tým, že má každé oko inej farby. Žiadne šošovky, ale anomália, s ktorou sa Sarah zmierila. Jedno oko má modré, druhé žltozelené. Jej pohľad je viac než hypnotizujúci. Takýto jav sa nazýva heterochrómia, ktorý je veľmi zriedkavý, no o to fascinujúcejší. 

Zdroj: https://www.instagram.com/krotchy/Zdroj: https://www.instagram.com/krotchy/Zdroj: https://www.instagram.com/krotchy/Zdroj: https://www.instagram.com/krotchy/Zdroj: https://www.instagram.com/krotchy/Zdroj: https://www.instagram.com/krotchy/Zdroj: https://www.instagram.com/krotchy/Zdroj: https://www.instagram.com/krotchy/Zdroj: https://www.instagram.com/krotchy/Zdroj: https://www.instagram.com/krotchy/

instagram.com

Mar 24, 06:36

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio