zdroj foto: instagram.com/kalabasa

Nedokonalosť sa jednoducho nosí. Tieto torty sú zdobené farebnými "machuľami" namaľované štetcom

monika.casova
Jun 5, 06:45

Pred časom sme písali o cukrárke z Ruska, ktorá piekla naozaj dokonalé torty. Jej zrkadlové zákusky boli také krásne na pohľad, že sa jej zákazníci odmietali do nich pustiť. Moskovská pekáreň Kalabasa ale neprináša až tak dokonalé torty. Oni stavajú práve na nedokonalosti a náhode. Ich pekárske výtvory vyzerajú tak, akoby ich niekto náhodne pomaľoval štetcom. 

Farebné čokolárodvé machule dodávajú tortám šmrnc a troška taký avangardný vzhľad. Cukrári v tejto pekárni však hovoria, že svoje torty zdobia farebnými pierkami, nie machuľami. Svoje sladké diela potom iba jednoducho dotvoria bobuľkami ovocia, alebo jedlými kvetmi.

Zdroj: instagram.com/kalabasaZdroj: instagram.com/kalabasaZdroj: instagram.com/kalabasaZdroj: instagram.com/kalabasaZdroj: instagram.com/kalabasaZdroj: instagram.com/kalabasaZdroj: instagram.com/kalabasaZdroj: instagram.com/kalabasaZdroj: instagram.com/kalabasaZdroj: instagram.com/kalabasaZdroj: instagram.com/kalabasaZdroj: instagram.com/kalabasaZdroj: instagram.com/kalabasaZdroj: instagram.com/kalabasa

boredpanda.com

Jun 5, 06:45

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio