zdroj foto: instagram.com/sweetlifeaus

Neuveríte, koľko rokov má táto žena! Vďaka tomu, že pred rokmi musela vysadiť z jedálnička jednu vec, teraz táto žena určite nevyzerá na 70 rokov

monika.casova
Jun 2, 07:41

Zoznámte sa s Carolyn Hartz. Keby vám niekto povedal, že o pár dní bude mať táto žena 70 rokov, asi by ste tomu neverili, pretože Carolyn vyzerá omnoho mladšie. Za všetko môže jej choroba. Silná cukrovka ju pripravila o možnosť pochutnávať si na veciach s použitím klasického cukru, preto hľadala alternatívu.

Carolyn sa musela naučiť jesť zdravo a dopomohol jej k tomu brezový cukor tzv. xylitol. Často sa tento cukor porovnáva so stéviou, no ako víťaz vždy odchádza tento druh cukru. Z konzumácie brezového cukru sa nepriberá, nemá negatívny vplyv na zuby, odkysľuje organizmus, na jeho spracovanie nepotrebuje organizmus inzulín, urýchľuje tráviaci proces a napomáha vylučovaniu.

Presne toto Carolyn potrebovala. Preto už celých 28 rokov nesladí ničím iným, ako brezovým cukrom. Samozrejme sa veľa hýbe a veľa športuje. Inak sa to nedá. Dokonca založila aj vlastnú spoločnosť SweetLife, kde informuje ľudí o tomto druhu cukru, ale ponúka aj recepty a rady pre iných cukrovkárov, či ľudí, ktorí držia redukčné diéty.

Internet však Carolyn kruto odsudzuje, pretože jej neveria, že by tak skvele vyzerala len vďaka xylitolu. Tvrdia, že ľudí iba klame a určite podstúpila niekoľko plastík a omladzovacích kúr. Nuž, necháme to na vašom uvážení. 

Zdroj: instagram.com/sweetlifeausZdroj: instagram.com/sweetlifeausZdroj: instagram.com/sweetlifeausZdroj: instagram.com/sweetlifeausZdroj: instagram.com/sweetlifeaus


boredpanda.com/woman-no-sugar-diet-carolyn-hartz/

Jun 2, 07:41

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio