zdroj foto: imgur.com/gallery/gNuPO

Neviete čo robiť so zvyšnými pivnými vrchnákmi? Tento muž ich zbieral 5 rokov a vyrobil z nich niečo krásne a kreatívne!

monika.casova
Mar 14, 10:27

Aj vy zbierate niečo, o čom vaše okolie tvrdí, že je to úplna blbosť a iba vám to zbytočne zaberá miesto? Tak ich nepočúvajte. Tento muž celých 5 rokov zbieral pivové vrchnáčiky. Pomáhali mu v tom aj jeho priatelia a rodina. Dohromady ich vyzbierali 2 350. Čo ale s nimi?

Pôvodne z vrchnákov chceli urobiť veľký mozaikový obraz, no nakoniec ich použili na niečo úplne iné. Toto by ste určite nečakali. S pomocou detí roztriedili vrchnáčiky podľa farby. Deti boli veľmi šikovné a za menej než 4 hodiny mali všetky vrchníčiky roztriedené.

Pánska partička si vzala do parády výrobu dreveného kuchynského pultu. Do jeho vnútra potom uložili podľa farieb pivové vrchnáčiky, ktoré neskôr pekne zaliali epoxidovou živicou.

Výsledok je wau!  

Zdroj: http://imgur.com/gallery/gNuPO
Zdroj: http://imgur.com/gallery/gNuPO
Zdroj: http://imgur.com/gallery/gNuPO
Zdroj: http://imgur.com/gallery/gNuPO
Zdroj: http://imgur.com/gallery/gNuPOZdroj: http://imgur.com/gallery/gNuPOZdroj: http://imgur.com/gallery/gNuPOZdroj: http://imgur.com/gallery/gNuPOZdroj: http://imgur.com/gallery/gNuPOZdroj: http://imgur.com/gallery/gNuPOZdroj: http://imgur.com/gallery/gNuPOZdroj: http://imgur.com/gallery/gNuPO


boredpanda.com

Mar 14, 10:27

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio