zdroj foto: video

Neviete variť? Nevadí, pretože IKEA prišla s geniálnym nápadom. Podľa šikovného nákresu musí navariť aj hotový kuchynský antitalent!

monika.casova
Jun 16, 06:08

Poslaním švédskej spoločnosti IKEA na tejto Zemi je urobiť všetko tak, aby to bolo jednoduché a pochopiteľné. Všetko musí byť tak, aby si s tým vedel poradiť aj totálne nešikovný človek. Práve preto mnohí IKEU milujú. Jej kanadská pobočka sa spojila s marketingovou spoločnosťou Leo Burnett a vymysleli niečo, čo pomôže všetkým nešťastníkom v kuchyniach. 

Vymysleli dômyselnú kuchársku knihu s ilustrovanými receptami. Óóó, asi ste si povedali, že čo je na tom také výnimočné, no výnimočné je na tom to, že tieto ilustrácie, nie sú také obyčajné obrázky, ktorými sa máte riadiť. Pomocou ilustrácií sa najprv v kuchyni pohráte. Vašou úlohou je vyplniť všetky tvary na nákrese. Je presne nakreslené, aké množstvo soli, či koľko lístkov bazalky treba dať do receptu. Všetky recepty sú vytlačené na pergamenovom papieri atramentom, ktorý je bezpečný pre potraviny.

Zdroj: videoZdroj: videoZdroj: video

Čo je úplne najlepšie, že ak ide o recept, ktorý sa napr. zapeká v rúre, tak papier, na ktorý si uložíte potraviny, môžete jednoducho zrolovať a dať v ňom vaše jedlo rovno upiecť. 

Zdroj: videoZdroj: videoboredpanda.com

Jun 16, 06:08

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio