zdroj foto: infospravy.sk

Nový horoskop na 15. - 21. máj 2017

monika.casova
May 15, 06:35

BARAN
Celý tento týždeň budete v zamestnaní depresívni. Máte zlú, dokonca až odpornú náladu. Snažte sa preto byť čo v najmenšom kontakte z vašimi spolupracovníkmi, pretože je tu hrozba, že by ste boli voči nim bezdôvodne nepríjemní. No cez to všetko sa vám bude viac ako len dariť vo všetkom, čo sa týka financií. V súkromí vám vo štvrtok hviezdy prajú v oblasti lásky, ale nedokážete si to užiť, lebo ste naozaj veľmi vystresovaní zo všetkého, čo sa deje u vás na pracovisku.

BÝK
V priebehu týchto dní budete na pracovisku všetky vaše povinnosti vykonávať mechanicky, bezmyšlienkovito, bez účasti. Prečo? Jednoducho preto, lebo s vami silno zmietajú city, láska a aj erotika.V tejto oblasti vášho života máte maximálnu podporu nebeskej oblohy a práve preto by ste mali byť opatrní, hlavne vy zadaní. Ide o to, že aj malý nevinný flirt niekde mimo domova by sa mohol obrátiť na niečo, čo by ste nedokázali mať pod kontrolou. Hrozí, že by ste sa zamilovali.

BLÍŽENCI
V tomto týždni sa vám na vašom pracovisku darí doslova úžasne. Robota vám ide od ruky, kariérne sa posúvate dopredu a taktiež aj vy čo pracujete v súkromnom sektore, máte dôvod na úplnú spokojnosť napriek tomu, že ste veľmi vyťažení a v jednom kole. Vo vašom osobnom živote sa snažte v utorok vyhnúť hádkam kvôli tomu, že vaši partneri majú pocit, že sa im nevenujete. Piatok bude o láske, romantike a udobrovaní a pokračovať to bude aj cez víkend.

RAK
Pondelok a piatok to budete mať v zamestnaní náročné. Počas týchto dní sa vám nebude dariť. Ani z finančného hľadiska to nebudete mať veľmi dobré. Preto sa snažte využiť dni v strede týždňa, pretože počas nich, to sa vám darí naopak až priveľmi. Váš osobný život bude už v priebehu pondelku poznamenaný ostrými hádkami medzi vami a vašimi partnermi. Tie sa vám podarí upokojiť až v stredu. V tento deň ich nahradí láska. Víkend, ktorý je pred vami, bude príjemný a pekný.

LEV
Všetky vaše pracovné povinnosti si v tomto týždni budete plniť bez problémov napriek tomu, že sa vám budú ,,ozývať,, nepríjemné resty z minulosti. Ale aj tie napokon úspešne zvládnete, takže vám neohrozia nijakým spôsobom ani vašu kariéru. V osobnom živote sa budete cítiť ako na hojdačke. Celý pondelok bude prekypovať láskou, no štvrtok budete musieť čeliť hádkam a nedorozumeniam. Víkend už bude opäť pekný.

PANNA
Už nejaký čas máte s pracovného hľadiska dôvod na spokojnosť a nijak inak to nebude ani v priebehu týchto dní. Darí sa vám priam úžasne aj v oblasti kariéry. Rovnako tak aj vy, čo podnikáte budete mať dôvod na spokojnosť. Síce ste veľmi pracovne vyťažení a v jednom kole, ale ste šťastní. V súkromí si dávajte pozor v utorok. Hrozia hádky kvôli tomu, že vaši partneri majú pocit, že sa im nedostatočne venujete. Skúste im cez víkend dokázať, že to nie je pravda.

VÁHY
V tomto pracovnom týždni budete pracovať ako roboti. Mechanicky, nezúčastnene, bezmyšlienkovite. A prečo to tak bude? Jednoducho preto, lebo máte hlavu plnú citov, lásky, ale aj erotiky. Tieto emócie vás úplne ovládajú. Preto by ste vy zadaní mali byť rozvážni a dobre si premyslite, komu ich budete smerovať, pretože aj úplne nevinný flirt niekde mimo domova, by vás stál veľmi veľa. 

ŠKORPIÓN
Konečne po ozaj dlhom čase nastal aj pre vaše znamenie tak vytúžený obrat k dobrému. V tomto týždni ste úspešní ako ešte nikdy. Robota vám ide od ruky, vaša kariéra je opäť na vzostupe. Dariť sa bude obzvlášť vám, ktorý podnikáte. Máte byť prečo na seba hrdí. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote, zvlášť jeho citovej oblasti ste tiež veľmi spokojní. Celý nadchádzajúci víkend sa bude niesť v intenciách lásky.

STRELEC
Od pondelka do štvrtka to budete mať v zamestnaní priam geniálne. Je to aj vďaka tomu, že máte veľa energie, chuti a odhodlania do roboty. Piatok už bude taký kľudnejší, takže vám ostane čas vychutnať si vaše úspešné plody práce a podeliť sa o ne aj s vašimi kolegami. No vo vašom súkromí to už nebudete mať také ružové. Potrápite sa v oblasti lásky. Očakávajte veľa hádok a nedorozumení. Snažte sa byť preto diplomatickejší.

KOZOROŽEC
Všetko to, čo ste si v zamestnaní postupne v minulosti vybudovali, sa vám teraz zúročí v podobe super práce a samozrejme, aj v kariére. Celkovo sa vám v profesionálnej oblasti vášho života darí úžasne. Váš osobný život bude od pondelka do štvrtku pokojný a harmonický. V piatok si budete užívať v spoločnosti vašich partnerov veľa lásky a romantiky, no a v nedeľu naopak veľké hádky.

VODNÁR
Pracovne, kariérne, ale aj v podnikaní ste v tomto týždni mimoriadne úspešní, čo vás nesmierne teší. Darí sa vám napriek tomu, že máte roboty nad hlavu. Bez problémov zvládate ten nápor na vás. Vám tento tlak vyhovuje. Čím väčší, o to je to pre vás väčšia výzva. V súkromí sa v utorok snažte vyhnúť zbytočným hádkam. Mohli by sa totiž vymknúť kontrole. Radšej so šetrite energiu na piatok, pretože tento deň bude iba o láske a vášni.

RYBY
V priebehu týchto dní ste smutní pretože sa vám nič nedarí napriek tomu, že sa v zamestnaní snažíte ako najlepšie viete, a preto sa veľmi trápite. Až na úplnom konci pracovného týždňa sa všetko okolo vás upokojí, takže bude kľudnejší. Vo vašom osobnom živote budú pondelok a piatok milé a lásky plné dni, no vy si ich nebudete vedieť vychutnať, pretože sa nedokážete myšlienkovo odpútať od problémov, ktoré máte na pracovisku.

funradio.sk

May 15, 06:35

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio