zdroj foto: instagram.com/ktsfit

PRED a PO: Ako tínedžerka bola závislá na drogách a alkohole. Teraz ale vyzerá neuveriteľne krásne!

monika.casova
Jun 28, 06:43

Keď sa chce, dá sa dosiahnuť všetko. Problém je však v tom, že človek občas nevie, čo chce a skĺzne na zlé chodníčky. Tak to bolo aj v prípade 33- ročnej Katie Schaffert. Pracovala ako ošetrovateľka, no o svoju prácu prišla, pretože do práce chodila opitá a nadrogovaná. Každodenná rutina ju zmenila na nepoznanie. Vyspávala po posteliach pacientov a bola absolútne nepríčetná. O zanedbanom výzore ani nehovoríme. 

Všetko to začalo, keď mala 5 rokov. Vtedy sa jej rodičia rozviedli. Keď mala 13, pravidelne fajčila marihuanu. Veľmi rýchlo prišli aj tvrdé drogy. V 19 sa rozišla so svojou prvou veľkou láskou, a to ju položilo. Odvtedy boli jej dni závislé na alkohole a drogách.

Je až neuveriteľné, že sa Katie postavila na odpor svojmu životu a zmenila ho úplne od základov.

Cesta za dnešným životom a výzorom však nebola ľahká. Absolvovala niekoľko odvykačiek. Pomaly žiadna však nebola účinná. Tak hľadala útechu u chlapov. Dúfala, že nájde takého, kto jej pomôže. No ako zákon schválnosti, vždy našla tzv. "zlého" chlapca, ktorý jej závislosť ešte prehĺbil. K závislosti sa tak pridal aj fyzický, či psychický teror. Moment, kedy sa dostala Katie do väzenia ju však zmenil. Vtedy si povedala, že je ešte priliš mladá na to, aby takto vyzerala. Teraz vyzerá dokonale! 

Katie začala na sebe pracovať a vypracovala sa až na osobnú trénerku. Nikdy už nedovolí, aby sa jej život vrátil do starých koľají. 



dailymail.co.uk

Jun 28, 06:43

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio