zdroj foto: instagram.com/pavel_ladziak

"Poľský viking" má vek, ktorý by ste mu naozaj netipovali. Robí presný opak, ako všetci ostatní muži!

monika.casova
Aug 22, 06:39

Každý sa snaží vyzerať mladšie. Treba sa preto hýbať a trošku myslieť na to, čo konzumujeme a samozrejme sa starať aj o svoj zovňajšok. Pawel Ladziak z Varšavy má však úplne iný životný štýl, ako všetci ostatní. On totiž chce vyzerať staršie. Áno, staršie. 

„Poľský Viking", ako ho prezývajú, otvorene priznáva, že úspech na sociálnych sieťach dosiahol až potom, keď začal úmyselne vyzerať staršie. Cvičeniu prepadol ešte v tínedžerskom veku a veľmi rád sa hrdí svojou "svalovou" premenou. 

Všetkých teda hlavne zaujíma, koľko má Pawel rokov. Asi by ste mu podľa jeho šedivých vlasov a tela tipovali, že vyzerá na 60. On má však 35 rokov! Chce vyzerať staršie. Myslí si, že je to omnoho príťažlivejšie. Robí to pre seba a pre svoju manželku, ktorej sa to nesmierne páči. Preto ho nezaujíma, či ho niekto za to kritizuje. On je šťastný! 

Uznávaný tréner má na Instagrame viac ako 380-tisíc sledovateľov. Najmilším paradoxom v jeho živote je, že sa často objavuje v rebríčkoch najsexy mužov po štyridsiatke. Avšak do tejto vekovej kategórie Pawel ešte nepatrí. 
thesun.co.uk

Aug 22, 06:39

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio