zdroj foto: instagram.com/a_body_positive_jazzy

"Už roky miluje každú moju krivku, každý môj záhyb, každú striu. " Z tohto páru by si mohli brať príklad mnohé iné. Čítajte prečo...

monika.casova
Jun 8, 09:14

Je možné, aby kyprá žena s krivkami mohla tvoriť šťastný pár s mužom, ktorý má dokonale vyšportované telo? Niekto si toto nedokáže ani predstaviť. Žiaľ je to tak a ľudia sú uväznení v myšlienkach a dokonalých telách, ktoré vidia v časopisoch, na internete, či v televízii. 

Jazzy so svojím partnerom tvoria pár už 14 rokov. Majú spolu krásne deti. Tehotenstvo sa na tele Jazzy prejavilo v podobe kíl navyše a nepekných strií. Aj ona mala zo seba traumu, hlavne keď sa pozrela na telo svojho manžela. Ten jej ale za celých 14 rokov nikdy nepovedal, žeby sa mu nepáčila.

Jazzy je pre neho dokonalá žena. Nikdy o svojej láske k nej nepochyboval. Ba priam opačne. Jazzy mala pocit, že každou faldičkou, každou ďalšiu striou ju miluje viac a viac.

Prístup a láska jej manžela ju naučila milovať samú seba bez slovka "ale". Nikdy nehovorí: "mám pekné nohy, ale keby som nemala celulitídu, bolo by to lepšie." Nikdy... V momente, kedy prijala samú seba, našla dokonalú rovnováhu vo svojom živote. 

"To, že milujeme naše telo neznamená, že sa nemôžeme o neho ale starať! Že sa necháme upadnúť. Ak skutočne milujeme svoje telo, tak sa skutočne budeme o neho starať. Tak, ako nám to dovoľuje čas a životný štýl." Preto Jazzy chodí cvičiť a stravuje sa primerane, no tento postoj a zmierenie veľmi pomohli k pohode v jej manželstve. 

social.diply.com

Jun 8, 09:14

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio