zdroj foto: facebook.com/heatherwhittenphoto

Silné posolstvo fotky nahého otca so synom. Mnohí sa však pohoršovali a žiadali, aby bola odstránená

monika.casova
Sep 8, 06:30

Heather Whitten už v roku 2014 zavesila na internet fotografiu svojho manžela so synom v náručí. Urobila tak preto, pretože chcela poukázať na jej emočnú silu a lásku. Mnohí však túto fotku zatracujú a žiadajú jej odstránenie. Stalo sa tak niekoľkokrát, no fotka sa vždy na internet nejak dostala. Tak ako v tomto prípade. 

Jej manžel Thomas sedí v sprche so synom Foxom. Ten stále zvracal, mal hnačky a horúčku. Otec ho takýmto spôsobom utešoval. Neskôr skončili so synom v nemocnici, kde zistili, že má salmonelózu. "Zachytila som to preto, lebo to bola pre mňa emotívna a silná scéna. Náš syn v tej sprche zvracal a hnačkoval, Thomas s ním aj tak ostal a potom ho niekoľko hodín utešoval. Tento muž je môj partner a manžel. Je trpezlivý, milujúci a taký silný," opísala Heather. 

Mnohí sa však nad fotkou pohoršujú, pretože majú dojem, že rodič a hlavne otec by nemal robiť takéto "oplzlé" veci. Na sociálnej sieti na ňu reagovalo 140 000 užívateľov. Našli sa však aj takí, ktorí to vnímali presne ako Heather. "Toto je to, čo robia rodičia pre svoje deti. To obrovské množstvo lásky, ktoré venujú svojim deťom obetavá matka a otec je najkrajšie."

metro.co.uk

Sep 8, 06:30

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio