zdroj foto: instagram.com/summermcinerney

Táto sexy dievčina strávila za posledné dva roky až 127 hodín tetovaním svojho tela. Minula nato viac ako 20 000 $

monika.casova
Mar 10, 09:21

Tak toto je ženská, ktorá vie zaujať! 23- ročná Summer McInerney z Brisbane má telo, ktoré priťahuje zraky mužov, aj žien. Miluje tetovania a dáva to jasne najavo. Za posledné dva roky strávila na tetovacom stole 127 hodín. 

"Chcem zmeniť svoje telo na niečo unikátne." Týmito slovami sama seba opisuje mladá Summer. Jej fotky nahého a potetovaného tela sú poriadne šteklivé. Na Instagrame ju sleduje viac ako 30 000 ľudí. 

Na začiatku mala Summer v úmysle nechať si vytetovať tzv. rukáv. No keď spoznala tatéra Coena Mitchella z Nového Zélandu, vedela, že toho bude oveľa viac. 

Zdroj: https://www.instagram.com/summermcinerney/?hl=skZdroj: https://www.instagram.com/summermcinerney/?hl=skZdroj: https://www.instagram.com/summermcinerney/?hl=skZdroj: https://www.instagram.com/summermcinerney/?hl=skZdroj: https://www.instagram.com/summermcinerney/?hl=skZdroj: https://www.instagram.com/summermcinerney/?hl=skZdroj: https://www.instagram.com/summermcinerney/?hl=skZdroj: https://www.instagram.com/summermcinerney/?hl=sk


dailymail.co.uk

Mar 10, 09:21

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio