zdroj foto: imgur.com/a/Ysod4

TEST, ktorý vám prezradí niečo o vašej osobnosti. Ktorá postavička na obrázku robí najväčšiu chybu?

monika.casova
Jun 13, 06:34

Niekedy na to zabúdame a často to považujeme za zdanlivo zanedbateľnú vec, no naše rozhodnutia o nás mnoho hovoria. Je to jednoducho spôsob, akým pracuje naše podvedomie. Preto vám dávame možnosť, aby ste si urobili tento jednoduchý a rýchly test.

Stačí, aby ste si na obrázku vybrali osobu, ktorá podľa vás koná najnerozvážnejšie a najšialenejšie.

Zdroj: imgur.com/a/Ysod4

VYSVETLENIE:

1.OSOBA

Si vodca a pravdepodobne i extrovert. Ľudia z tvojho okolia veria, že sa na teba môžu kedykoľvek spoľahnúť. Je však o tebe tiež známe, že si tvrdohlavý a často sa urýchlene rozhoduješ. Skús nad svojimi nápadmi trochu viac premýšľať.

2.OSOBA

Dvakrát meraj, raz strihaj – toto staré príslovie je určite o tebe. Múdrosť a emočná stabilita je to, čo ťa definuje. Niekedy sa však pokúšaš preniesť svoje povinnosti a zodpovednosti na druhých. Si veľmi milým a dobrým človekom, čo však niekedy tvoje okolie využíva. 

3. OSOBA

Miluješ snívať, no tvoje sny sú niekedy veľmi odvážne. Napriek tomu sa ti darí meniť ich na skutočnosť. Ľudia ti často nerozumejú, pretože sa im tvoje názory zdajú byť extravagantné. 

4. OSOBA

Si veľmi zásadná osoba s tvrdohlavou povahou. Na všetko máš názor a vždy si pripravený kráčať proti systému. Buď však opatrný a nerob veci, ktoré by ti mohli uškodiť, len preto, aby si sa pred ostatnými ukázal.

Jun 13, 06:34

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio