zdroj foto: indiegogo.com

Toto je vec, ktorú si so svojimi deťmi veľmi zamilujete. LEGO páska zmení váš domov na hravé miesto!

monika.casova
Mar 16, 07:00

Patríte medzi tie rodinky, ktoré sa radi stále hrajú, alebo si napr. nechávajú milé odkazy na kadejakých miestach po dome, či byte? Tak táto LEGO novinka je pre vás! 

LEGO jednoducho miluje každý. Každý sa rád hrával s drobnými farebnými kockami. Čo ak by sa ale dali tieto kocky pripevniť naozaj hocikde? Tak v tom vám pomôže táto šikovná páska. 

Je flexibilná, dá sa strihať a nalepiť na akýkoľvek povrch. Dve rolky tejto pásky stoja niečo cez 10 eur. Keď si ich však kúpite rovno 10, zaplatíte len okolo 47 eur. Táto veselá vecička zaručene poteší dospelákov, aj deti. 

Zdroj: https://www.indiegogo.com/projects/lego-compatible-adhesive-tape-nimuno-loops#/Zdroj: https://www.indiegogo.com/projects/lego-compatible-adhesive-tape-nimuno-loops#/Zdroj: https://www.indiegogo.com/projects/lego-compatible-adhesive-tape-nimuno-loops#/Zdroj: https://www.indiegogo.com/projects/lego-compatible-adhesive-tape-nimuno-loops#/Zdroj: https://www.indiegogo.com/projects/lego-compatible-adhesive-tape-nimuno-loops#/Zdroj: https://www.indiegogo.com/projects/lego-compatible-adhesive-tape-nimuno-loops#/Zdroj: https://www.indiegogo.com/projects/lego-compatible-adhesive-tape-nimuno-loops#/Zdroj: https://www.indiegogo.com/projects/lego-compatible-adhesive-tape-nimuno-loops#/


boredpanda.com

Mar 16, 07:00

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio