zdroj foto: facebook.com/profile

Túto peknú mladú slečnu jedna kozmetická úprava pripravila takmer o zrak!

monika.casova
Feb 15, 10:47

Ako sa hovorí, nevedomosť človeka neospravedlňuje! Niekedy sa žiaľ veci musia stať, aby človek prišiel na veci, o ktorých nemohol ani tušiť. 16- ročná Tylah Durie prišla takmer o zrak, a to si len chcela nafarbiť obočie a riasy. 

Kúpila si kozmetické farbivo a natrela si ho na obočie a riasy. Prípravok nechala pôsobiť asi 10 minút. Potom si ho zmyla. Po polhodine od aplikácie sa však začalo diať na jej očiach a obočí hotové peklo. „Bolo to, ako keby vám do očí niekto nasypal piesok. Bola to bolesť, akoby ma rezali žiletkou." 

Za pár minút to vyzeralo tak, akoby mala okolo očí popáleniny, poleptaniny a pľuzgiere plné hnisu. Lekári jej v nemocnici povedali nemilú správu. Zistili totiž, že Tylah trpí vzácnou alergiou na kozmetické farbivá a mala veľké šťastie, že neoslepla. O ničom takom samozrejme tínedžerka ani netušila. Lekári jej povedali, že sa už nikdy v živote nesmie dotknúť farieb na vlasy, ak nechce oslepnúť. Zistili, že má alergiu na fenylendiamin, ktorý sa používa ako zložka farbiva na riasy.

Zdroj: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009659616662&sk=photos&pnref=lhc

Tylah mohla nadobro kvôli drobnému kozmetickému úkonu oslepnúť. Teraz týmito fotkami všetkých upozorňuje, aby neurobili takú hlúposť, ako ona, aj keď v tom bola úplne nevinne.

Zdroj: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009659616662&sk=photos&pnref=lhc

dailymail.co.uk

Feb 15, 10:47

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio