zdroj foto: facebook.com/jessportelli

V obchode jej povedali, že na bikiny je príliš tučná. Jej reakcia vás baví!

monika.casova
Jul 19, 10:06

Pravá sezóna odhaľovania sa je tu. V tomto období fitnes centrá praskajú vo švíkoch a po lese zrazu behá omnoho viac ľudí. Každý sa snaží zhodiť nejaké to kilečko, aby sa mohol uspokojiť myšlienkou, že preto, aby dobre vyzeral v plavkách, urobil naozaj maximum! Keby sa však ľudia ľúbili o trošku viac a mali o trošku viac sebavedomia, nebolo by to tak. Bolo by menej stresu a viac úsmevu! 

Berte si preto príklad od 24-ročnej Britky. Jessica Portelli z britského Brightonu si v obchode s plavkami vybrala bikiny. Stretla sa však s veľkým nepochopením. V obchode k nej prehovorila neznáma žena. Tá jej povedala, že je príliš tučná na to, aby si mohla dovoliť nosiť bikiny. Kým iné ženy by sa zrejme zrútili a z obchodu rýchlo utiekli preč, ona urobila niečo úplne skvelé! 

Plavky si vzala do kabíny, obliekla si ich a odfotila sa! Fotku zavesila s trefným komentárom na svoj profil: “Zvyčajne nepostujem svoje fotky na Facebook, avšak to, čo sa mi stalo dnes, by sa malo šíriť ďalej. Baba v obchode s plavkami mi povedala, že “dievčatá ako ja” by nemali nosiť bikiny. Tak a teraz poviem niečo ja. Som šťastná, aj keď mám veľké brucho so striami. Sebavedomie ťa robí krásnou, nie tvoja konfekčná veľkosť. A ďakujem za tvoju poznámku, vďaka ktorej som dostala v obchode zľavu.”

Zdroj: facebook.com/jessportelli

facebook.com

Jul 19, 10:06

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio