zdroj foto: Reddit/YoSoyUnPayaso

VIDEO: Takto to dopadne, keď sa rozhodnete okradnúť tatéra. Na čelo mu za trest vytetoval štipľavý odkaz!

monika.casova
Jun 16, 08:23

Ak sa už raz človek rozhodne pre tetovanie, mal by si to najprv poriadne premyslieť. Treba zvoliť to správne miesto, aj správny a vhodný obrázok, či text. Tento 17- ročný chlapec však veľa času na premýšľanie nemal a môže si za to sám. Mladík sa totiž rozhodol, že bude kradnúť. Ani vo sne by si nemyslel, že jeho čin skončí tak, ako skončil.

Vyhliadol si dom, kde býval muž s jednou nohou. Myslel si, že takéhoto človeka bude ľahké okradnúť, no mýlil sa. Aj napriek hendikepu dokázal muž zlodeja eliminovať a krádež bicykla sa mu nepodarila. 

Takmer okradnutý Maycon Wesley sa živí ako tatér a rozhodol sa, že mladíkovi uštedrí poriadnu príučku. V hneve mu na čelo vytetoval nenávistný odkaz "Eu sou ladrão e vacilão", čo po portugalsky znamená "Som zlodej a lúzer". Aby mu bolo jeho nové "krásne" životné tetovanie vidieť, ostrihal mu dokonca jeho kučeravé vlasy. Ešte pred činom sa mladík snažil tatéra obmäkkčiť a presvedčiť ho, aby mu nápis vytetoval radšej na ruku, no Maycon mu to vpálil rovno na čelo. 

Mladík celý čas tvrdil, že sa o bicykel zavalil, keď bol opitý. Údajne vôbec nechcel bicykel ukradnúť. Tejto jeho verzii však veľmi nikto neveril. Ľudia sa však nad mladíkom zľutovali a začali mu zbierať peniaze na laserové odstránenie. Tatér si odniesol veľké množstvo kritiky. Jeho reakcia bola podľa nich prehnaná a radšej mal ísť s chlapcom na políciu a nie ho trestať sám. 

ladbible.com

Jun 16, 08:23

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio