zdroj foto: instagram.com/sarahstage

Vidíte dobre! Toto je žena, ktorá je v 5. mesiaci tehotenstva a vyzerá bezchybne. Verejnosť nechápe, ako je to možné!

monika.casova
Jun 22, 07:03

Pamätáte si na modelku Sarah Stage, ktorá pobúrila verejnosť svojimi fotografiami? Nečakajte žiadne nahotinky, ale ženu v 9. mesiaci tehotenstva. Sarah však nevyzerala ako bežné ženy, ona vyzerala takmer perfektne. V tak pokročilom štádiu tehotenstva mala malé vypracované bruško, za ktoré ju verejnosť zvozila pod čiernu zem! 

Zdroj: instagram.com/sarahstage

Kritici, aj verejnosť tvrdili, že sa jej nemôže narodiť zdravé bábäko. Obviňovali ju, že sa viac počas tehotenstva stará o svoj výzor, než o vývin svojho dieťatka. Sarah sa však v roku 2015 narodil krásny a zdravý synček. Po pôrode vyzerala dokonalo. Žiadna nadváha, či ovisnutá koža. Nič. 

Teraz je Sarah opäť tehotná a je v 5. mesiaci tehotenstva. Aj vy sa pýtate, či zase vyzerá tak bezchybne? Áno, vyzerá! Na svoj Instagram zavesila fotku s jej synom, ako jej milo chytá bruško, teda skôr žiadne bruško. 

Zdroj: instagram.com/sarahstage

Zdroj: instagram.com/sarahstage

Mladá mamička sa zverila s tým, koľko času strávi cvičením. 10 minút! 10 minút ľahkých cvikov každý deň. Na viac jej neostáva čas, pretože jej syn je vo veľmi aktívnom veku, kedy s ním musí držať krok.

Zdroj: instagram.com/sarahstage


dailymail.co.uk

Jun 22, 07:03

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio