zdroj foto: instagram.com/lurehsu

Vyzerá na 20, no jej skutočný vek je úplne iný! Dizajnérka je vďaka svojmu mladému vzhľadu hviezda na Instagrame

monika.casova
Jun 23, 10:51

Hovorí vám niečo meno Lure Hsu? Možno ani veľmi nie, ale ak patríte medzi ľudí, ktorí sledujú na Instagrame roznych dizajnérov, blogerov a návrhárov, tak by vám toto meno mohlo byť povedomé. Ak vám ale nehovorí nič jej meno, tak možno pomenovanie, resp. prívlastok, vám niečo napovie. Hovoria jej „bohyňa so zmrazeným vekom“. Je teda jasné, že len málokto dokáže tejto dizajnérke uhádnuť presný vek, alebo sa k nemu aspoň priblížiť. 


N
a prvý pohľad vyzerá akoby mala 20, no Lure má 41 rokov! Áno, dobre čítate, má 41! Jej vek zverejnila jej slávna sestra - herečka Sharon Hsu, s ktorou nedávno oslávila svoje narodeniny. 

Po tomto odhalení začali ľudia húfne sledovať jej profil na Instagrame a písať jej správy, v ktorých ju žiadajú o radu na elixír mladosti. Žiadne šediny, žiadne vrásky, dokonale a trendy oblečená... to je Lure.

Tvrdí, že za svoj vzhľad vďačí dostatku príjmu vody a zeleniny. Jej pleť je tak hydratovaná a má pocit, že nestarne. Samozrejme aj športuje, no vyhýba sa sladeným nápojom a jedlám, kde sú farbivá. Každé ráno si dopraje šálku čiernej kávy! 


dailymail.co.uk

Jun 23, 10:51

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio