zdroj foto:

Zázračný moment! Ochrnutá žena všetkých prekvapila, keď kráčala svadobnou uličkou. Zrazu sa postavila na vlastné nohy a k oltáru prišla po vlastných!

monika.casova
Aug 17, 06:17

Zdroj: https://www.facebook.com/jaquie.farmer.5?fref=ts
Keď nevesta kráča uličkou k oltáru povedať svojmu vyvolenému "áno", vždy je to veľmi dojemný moment. V prípade 25- ročnej Jaquie Goncher to bol však ešte silnejší moment, pretože si pre svojho nastávajúceho a všetkých hostí prichystala nevídané prekvapenie. 


Pred 8 rokmi pri plávaní si Jaquie poranila miechu. Lekári jej tvrdili, že už nikdy nebude chodiť. Odvtedy bola pripútaná na vozík. Rehabilitovala, no výsledky prichádzali veľmi pomaly. Ona sa však nevzdávala a už po 6 mesiacoch sa začala dvíhať z vozíka. 

Zdroj: https://www.facebook.com/jaquie.farmer.5?fref=ts
Rok pred svojou svadbou si dala Jaquie veľký vnútorný sľub. Chcela, aby k oltáru prišla po vlastných. A tak sa aj stalo. Prišiel deň "D" a minúta "M", kedy sa Jaquie postavila z vozíka a prišla k oltáru povedať svoje životné rozhodnutie. Prítomných, aj ženícha prevalcovali obrovské emócie! Jaquie bola neskutočne nádherná nevesta, ktorá dodržala svoj sľub a opäť začala chodiť.
 
Zdroj: https://www.facebook.com/jaquie.farmer.5?fref=tsZdroj: https://www.facebook.com/jaquie.farmer.5?fref=tsZdroj: https://www.facebook.com/jaquie.farmer.5?fref=ts

Zdroj: https://www.facebook.com/jaquie.farmer.5?fref=ts

Zdroj: https://www.facebook.com/jaquie.farmer.5?fref=ts

Zdroj: https://www.facebook.com/jaquie.farmer.5?fref=tsZdroj: https://www.facebook.com/jaquie.farmer.5?fref=ts

Zdroj: https://www.facebook.com/jaquie.farmer.5?fref=tsZdroj: https://www.facebook.com/jaquie.farmer.5?fref=tsZdroj: https://www.facebook.com/jaquie.farmer.5?fref=tsZdroj: https://www.facebook.com/jaquie.farmer.5?fref=tsZdroj: https://www.facebook.com/jaquie.farmer.5?fref=ts


Zdroj: facebook.com

mc

Aug 17, 06:17

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio