zdroj foto: TASR/AP

Zlatan verí v triumf McGregora: "On je Ibrahimovič bojových umení"

milos.doktor
Aug 26, 14:21

Švédsky futbalový útočník Zlatan Ibrahimovič sa pred víkendovým boxerským superzápasom Američana Floyda Mayweathera s írskym vyzývateľom Conorom McGregorom postavil na stranu McGregora. Nazval ho "Ibrahimovičom bojových umení."
      
Excentrický "Ibra" je priaznivec MMA a McGregora. "Je to Ibrahimovič bojových umení a ja som McGregor futbalového sveta," vyhlásil pre denník The Telegraph. "Máte tu muža, ktorý má za sebou dlhoročnú kariéru, to je Mayweather. A potom máte toho druhého, ktorý urobil kariéru v krátkom čase, ale urobil si veľké meno. Conor má silu, ktorú dokáže využiť z každého uhla a má istotu ako ja. Takže najmä vďaka sebavedomiu vyhrá, pretože v seba verí. Ja vždy hovorím, že všetko čo robíš, je o hlave. To je 50 percent úspechu. Ak ju máte čistú, môžete to dosiahnuť. Preto verím, že zvíťazí Conor," dodal Ibrahimovič.

      
Zápas, ktorý ponúkne netradičnú konfrontáciu hviezdnych mien z prostredia profiboxu a MMA, vyvoláva od samého začiatku polemiky o športovej hodnote tohto duelu. Dôvodom je rozdielnosť oboch odvetví a z toho plynúce znevýhodnenie McGregora, keďže zápas prebehne podľa pravidiel boxu.

TASR

Aug 26, 14:21

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio